Добренок - новий інтерактивний ресурс в області материнства

В Уанеті розпочала свою роботу перша соціальна мережа для вагітних жінок і вже маючих дітей матусь – Добренок. Журналісти дізналися у директора з розвитку сайту Івана Григор'єва особливості інтерактивного інтернет-ресурсу, який окрім своєї інформаційної частини, укладає в собі повноцінну соціальну мережу.

Основою створення порталу Добренок став колись популярний серед українських користувачів сайт для батьків dytyna.info, який успішно функціонував більше 5 років. Зареєструвавши власну сторінку на новому сайті про материнство, кожна користувачка отримує можливість давати і отримувати поради від інших читачок порталу.

За словами Івана Григор'єва, творці проекту зробили ухил на соціальну мережу, де дбайливі мами створюють акаунти, вибирають його дизайн, розміщують фотографії в особистому галереї і обговорюють в блогах хвилюючі їх теми з іншими користувачками. Крім ведення блогу, в акаунт вбудована функція особистого листування, що дозволяє відправляти повідомлення віртуальним подругам на сайті.

Завдяки сайту Добренок, стало набагато простіше знайти інформацію про медичні заклади - достатньо клікнути на розділ «Вибір клініки» і вам будуть надані всі можливі дані про пологові будинки, жіночі і дитячі клініки. Крім того, читачки порталу мають можливість скористатися календарем вагітності, що пропонують детальну інформацію про розвиток плода в утробі матері.

Автори, які пишуть статті на сайт Добренок, щодня сповіщають батьків про особливості гігієни, здоров'я, виховання і освіту дітей. Мами можуть більше дізнатися про різноманітні місця відпочинку з дітьми, про те, як правильно розповісти малюкові про правила поведінки або вибрати цікаве хобі на час декрету.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі