
16:37, Сьогодні
Надійне джерело
Дев’ять ліцеїв Рівненщини отримають понад 40 млн грн на сучасні STEM-кабінети

Фото: Рівненська ОВА.
Дев’ять ліцеїв Рівненщини отримають 40,6 млн грн державної освітньої субвенції на модернізацію навчального середовища.
Про це повідомив начальник Рівненської ОВА Олександр Коваль.
Фінансування використають на оновлення кабінетів природничих дисциплін, створення STEM-просторів, закупівлю сучасного обладнання, мультимедійної техніки та меблів.
Кошти отримають:
- Вирівський ліцей
- Здовбицький ліцей
- Демидівський ліцей
- Зарічненський ліцей №1
- Радивилівський ліцей №2
- Костопільський ліцей №3
- Володимирецький ліцей «Колегіум»
- Березнівський ліцей №3
- Острозький ліцей №1
«І хоча ці заклади лише з 2027 року стануть частиною мережі профільної старшої школи, працюємо на випередження вже зараз. Дякую громадам, які підготували якісні проєкти та готові інвестувати у майбутнє своїх дітей», — зазначив Олександр Коваль.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
18:14, 20 червня
18:14, 20 червня
18:14, 20 червня
11:29, 18 червня