
19:56, Сьогодні
Надійне джерело
Юні борці з Рівного стали призерами Всеукраїнського турніру у Львові

Фото: Управління у справах молоді та спорту Рівненської міської ради.
У Львові відбувся Х Всеукраїнський юнацький турнір-меморіал з вільної боротьби серед юнаків та дівчат, присвячений пам’яті Заслуженого тренера України Олега Сазонова.
Про це повідомили в Управлінні у справах молоді та спорту Рівненської міської ради.
У змаганнях взяли участь 320 спортсменів із різних областей України.
Гідно представили Рівне вихованці ДЮСШ №5 Рівненської міської ради, які здобули дві бронзові нагороди.
- Роман Черних
- Ярослав Зубок
В управлінні привітали спортсменів і тренерів із вдалим виступом та побажали нових спортивних перемог.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
10:09, 18 червня
15:13, 22 червня
16:57, Сьогодні
19