• Головна
  • Артист Петро Чорний незаконно вивозив з України чоловіків призовного віку
14:04, Сьогодні
Надійне джерело

Артист Петро Чорний незаконно вивозив з України чоловіків призовного віку

Фото з відкритих джерел

Фото з відкритих джерел

Упродовж 2025 року з України під виглядом учасників музичного колективу артиста Петра Чорного могли виїхати щонайменше п’ятеро чоловіків призовного віку.

Йдеться про можливу схему ухилення від мобілізації через фіктивні гастролі за кордон.

Про це повідомили журналісти-розслідувачі Bihus.Info.

За даними розслідування, після зміни правил виїзду для артистів навесні 2025 року значна кількість звернень щодо дозволів на закордонні поїздки почала надходити до військових адміністрацій.

Зокрема, до Київської міської військової адміністрації регулярно звертався підприємець Сергій Матусов із листами про виїзд Петра Чорного та його «музикантів» на благодійні заходи в Іспанії.

Журналісти з’ясували, що в кожному зверненні фігурували різні люди, а додані анонси концертів мали ознаки фіктивності.

Частина чоловіків, які виїхали за цими документами, не брали участі у жодних виступах, а деякі перетинали кордон уже після дат запланованих концертів або навіть після їх скасування.

Один із чоловіків повідомив журналістам, що заплатив за виїзд близько 5 тисяч доларів і нині проживає за кордоном.

Водночас організатор поїздок не зміг пояснити, які саме функції виконували «музиканти» та на яких інструментах вони грали.

Сам Петро Чорний звинуватив журналістів у замовності та заявив, що всі, хто виїжджає з ним, нібито повертаються в Україну.

Водночас він підтвердив знайомство з організатором поїздок.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ухилення від мобілізації #виїзд за кордон #журналістське розслідування
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення