• Головна
  • На термометрі далеко за мінус, а труби все ще холодні? Вам набридло мерзнути і залежати від перебоїв з опаленням?
Реклама
16:31, 14 жовтня 2013 р.

На термометрі далеко за мінус, а труби все ще холодні? Вам набридло мерзнути і залежати від перебоїв з опаленням?

Реклама

Рішення є! Котли «Ретра-3М» — це новітні технології для Вашого тепла і затишку.
В умовах несприятливої ситуації, що склалася на ринку енергоресурсів в наш час, надзвичайної гостроти набуває питання освоєння альтернативних джерел та засобів забезпечення тривалим, надійним і, що не менш важливо, дешевим теплом. Зусиллями фахівців нашого підприємства вдалося здійснити рішучий новаторський крок у цьому напрямку — розроблено і налагоджено серійне виробництво нових високотехнологічних твердопаливних котлів «Ретра-3М», призначених для центрального опалення житла і виробничих приміщень. За своїми техніко-економічними параметрами вони на даний момент залишаються поза конкуренцією і не мають аналогів.
Наша стратегія — зменшення споживання і залежності від дорогих носіїв енергії на користь дешевої і загальнодоступної опалювальної сировини, запасів якої вдосталь не лише у нас в країні.
Наше кредо — висока якість за доступною ціною.


Котли «Ретра-3М», названі на честь нашого підприємства, спеціально спроектовані з метою відмови від вартісного газу і повної його заміни на дешеву сировину, як от: низькосортне вугілля, торф, торфобрикет, тирса, пелети, хмиз, тріски, солома, макулатура і тому подібне. По суті, все перераховане — сміття, яке, зазвичай, викидається, але виявляється навіть відходи можуть піти на користь, забезпечивши економію коштів до 3 разів за один опалювальний сезон!


Переконайтесь — вигідно не на словах!

Найкраще порівнювати витрати на обігрів приміщення за опалювальний сезон котлами "РЕТРА", що працюють на сировинних відходах і звичайними газовими котлами, оперуючи фактами.
Давайте проведемо нескладні розрахунки, виходячи з власного досвіду.
Для прикладу: для обігріву власної адміністративної бази, загальною площею 1000 м кв. наше підприємство використовує твердопаливний котел "РЕТРА" попередньої модифікації потужністю 100 кВт, За опалювальний сезон 2006/2007 років було спожито 5 тонн низькосортного вугілля, близько 10 кубометрів тирси та ще 5 кубометрів інших відходів деревини. Загальна вартість склала лише 2000 грн.
Вугілля купувалось, а все інше дісталось практично забезцінь з відходів столярного цеху. У сезон 2008/2009 років придбали 15 тонн торфобрикету на суму 5700 грн.
Для опалювання газом приміщення такої самої площі знадобилося б мінімум 25 тисяч кубометрів газу, а це — 65 000 грн. (вартість газу для виробничих підприємств з доставкою — 2600 грн. за тисячу кубометрів). Отож, різниця суттєва.


Економія очевидна

Саме тому директор підприємства Микола Григорович Клочанов і стверджує, що економічність — перша і неперевершена перевага котлів «Ретра-3М».
А користувачі наших котлів відмічають, що за один опалювальний сезон він здатний цілковито окупити себе!
Друга разюча перевага — це феноменальна "всеїдність", яка полягає в можливості використання в якості палива будь-якої дешевої сировини.
Як мовиться: тепло дає все, що горить. І це при КПД, що сягає, залежно від виду палива, 93%! Зазначимо, що інші твердопаливні котли, більш вибагливі в цьому відношенні і пристосовані до використання традиційних видів палива, зокрема високоякісного антрациту.
Третя особливість полягає у відсутності обмежень щодо вибору власником котла виду і об'ємів палива, яке використовуватиметься, виходячи з погодних, фінансових та інших умов.
Дійсно, навіщо споживати дорогий природний газ чи антрацит, щораз більше узалежнюючись від зростаючих цін, якщо можна, скажімо, брати на деревооробних підприємствах за символічну ціну тирсу (за бажання змішувати її з вугіллям) і мати бажаний результат?
Котлами «Ретра-3М» можна і доцільно. замінювати старі (типу "Універсал", "НІІСТУ", "Е-1/9" і ін.), встановлювати паралельно з уже діючими (у тому числі газовими) оскільки не існує жодних обмежень щодо їх сумісного використання. Широкий спектр виробів за номінальною потужністю від 18 до 1150 кВт дозволяє підібрати оптимальний варіант, виходячи з конкретних умов і потреб споживача.


Відгуки та визнання

За 12 років присутності на ринку опалювальної техніки котли із знаком "РЕТРА" здобули заслужене визнання в Україні та за її межами. Підприємство брало участь і перемагало в численних конкурсах із закупівлі котлів на твердому паливі, модернізації і оснащенні котелень. Тендерні пропозиції в різний час були прийняті відділом освіти Ківерцівської РДА, відділом освіти і науки Камінь-Каширської РДА, Бродівської РДА та іншими державними установами. Котли "РЕТРА" встановлені також у багатьох школах, лікарнях, приватних будинках, оранжереях, малих та великих виробничих підприємствах.


Цікаво знати

Північні країни практикують мінімальне споживання природного газу, оскільки через малозаселеність великих територій прокладати і обслуговувати трубопровід економічно невигідно. Будинки мешканців цих широт досить добре теплоізольовані, а для обігріву вони використовують три види палива: електроенергію, спеціальну солярку і деревину. Коли ж йдеться про кращий вибір в наших умовах, перші дві позиції оминемо саме через їх вартість, а ось деревина, ресурси лісу, лісосмуг, інших насаджень (які під час профілактичних вирубок, як правило, спалюють, або залишають неприбраними) заслуговує на увагу. Чому б не використовувати ці залишки з користю для себе та й, зрештою, для оточуючого середовища.


Котли нашої фірми можуть бути оснащені контуром нагріву води для господарчих потреб.

 

На термометрі далеко за мінус, а труби все ще холодні? Вам набридло мерзнути і залежати від перебоїв з опаленням?, фото-1
  

  

Наш сайт: http://retra.com.ua/

Наша відео-візитка: 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...