
15:01, 14 квітня
Надійне джерело
У Рівненському районі автівка врізалася в електроопору: постраждали дві сестри

У Рівненському районі внаслідок дорожньо-транспортної пригоди постраждали дві сестри.
Аварія сталася 13 квітня близько 08:30 на вулиці Центральній у селі Черниця Корецької громади.
Як встановили поліцейські, 22-річна водійка автомобіля «Chevrolet», жителька села Крилів, не впоралася з керуванням, виїхала на узбіччя та врізалася у бетонну електроопору і паркан.
Унаслідок ДТП керманичку та її 16-річну пасажирку доставили до лікарні. Молодшу сестру госпіталізували — у неї діагностували перелом ноги та забій тазу. Старшій надали медичну допомогу та відпустили.
Слідчі відкрили кримінальне провадження за частиною 1 статті 286 Кримінального кодексу України.
Досудове розслідування триває.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
18:14, 20 червня
18:14, 20 червня
18:14, 20 червня
11:29, 18 червня
18:14, 20 червня