• Головна
  • На Рівненській атомці відзвітували за вересень
14:35, 2 жовтня 2019 р.

На Рівненській атомці відзвітували за вересень

На Рівненській атомці відзвітували за вересень

Як повідомляють у пресслужбі Рівненськох АЕС у вересні поточного року вироблено 1 млрд 259 млн кВт год електроенергії, що становить 103,4% планового завдання місяця. З початку року РАЕС вироблено 13 млрд 427 млн кВт год електроенергії, що відповідає 100,9% плану.


Читайте також
Рівненську атомку перевірили на готовність до зимового сезону (ФОТО)

Коефіцієнт використання встановленої потужності (Кввп) у вересні склав 61,7% та з початку року – 72,3%.

Коефіцієнт готовності (Кг) за місяць становить 38,3% та з початку року – 73,4%.

У вересні поточного року працювали перший, другий та третій енергоблоки Рівненської АЕС. Виробництво електроенергії ними за місяць склало відповідно 299, 291 та 669 млн кВт год.

Читайте також: Чому на Рівненській атомці зупинили роботу два реактори? (ФОТО)

Енергоблок №4 Рівненської АЕС (ВВЕР-1000) з 9 серпня перебуває у середньому планово-попереджувальному ремонті.

Читайте також:  
На 4 енергоблоці рівненської атомки провели унікальну роботу з ядерним паливом (ФОТО)
1 вересня після завершення планово-попереджувального ремонту підключено до мережі енергоблок №3 РАЕС (ВВЕР-1000).

12 вересня о 9:07 годині відбулось зниження потужності енергоблоку №3 (ВВЕР-1000) до 67% через відключення головного циркуляційного насосу ГЦН-3. Того ж дня о 13:12 після усунення зауважень розпочато підвищення потужності блоку, 13 вересня о 10:17 потужність блоку сягнула номінального значення. Подію кваліфіковано рівнем «нуль - поза шкалою» за шкалою оцінки ядерних подій INES.

На початку вересня на Рівненській АЕС відбулась місія підтримки ВАО АЕС-МЦ на тему «Обмін інформацією та досвідом в області запобігання потрапляння сторонніх предметів».

Читайте також: На Рівненській атомці розпочали роботу міжнародні експерти (ФОТО)

У ході планово-попереджувального ремонту (ППР) енергоблоку №4 Рівненської АЕС (ВВЕР-1000) за допомогою стенду для інспекції та ремонту палива (СІРП) виробництва американської компанії Westinghouse вперше виконано інспекцію ядерного палива.

10-11 вересня на проммайданчику Рівненської АЕС відбулась планова інспекція МАГАТЕ.

12-13 вересня на РАЕС в рамках партнерства ДП «НАЕК «Енергоатом» та Всеукраїнської Мережі Доброчесності та Комплаєнсу (UNIC) відбулась виробнича нарада на тему «Практичні інструменти для зміцнення засад доброчесності у діяльності приватних та державних підприємств».

У вересні на РАЕС завершився один з етапів програми підготовки спеціального кадрового резерву керівників підприємства різних ланок управління – захист проектів в рамках модульного курсу «Управління проектами». Кожен із 11-ти членів першої групи спецрезерву отримав іменний сертифікат та пам’ятні сувеніри.

Читайте також: Рівненських атомників перевірять на готовність до радіаційної аварії

На майданчику електростанції відбувся прес-тур студентів факультету журналістики Міжнародного економіко-гуманітарного університету ім. академіка С. Дем’янчука з метою підвищення обізнаності молоді у питаннях атомної енергетики, демонстрації відкритості та прозорості, формування у населення позитивного іміджу щодо енергогенеруючого підприємства.

27 вересня генеральний директор РАЕС Павло Павлишин вручив почесні нагороди працівникам Рівненської АЕС, які продемонстрували високі професійні досягнення.

В рамках тижня з протидії булінгу за участю спеціаліста управління кадрів Рівненської АЕС проведено лекції-бесіди для учнів закладу загальної середньої освіти с. Заболоття та ЗОШ м. Вараш.

Читайте також: 

Збірна Рівненської АЕС з плавання під час змагань Міжнародного турніру «Кубок Лева» в категорії «Мастерс» (м. Львів) здобула 64 призових місця.


Читайте нас в Телеграмі:https://t.me/Rivne0362ua

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#новини #Рівне #РАЕС #атомка #електростанція #енергоблок #робота
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...