• Головна
  • Рівненську атомку перевірили на готовність до зимового сезону (ФОТО)
16:35, 1 жовтня 2019 р.

Рівненську атомку перевірили на готовність до зимового сезону (ФОТО)

Рівненську атомку перевірили на готовність до зимового сезону (ФОТО)

Як повідомляє пресслужба Рівненської АЕС, сьогодні за участі представників дирекції з нагляду за безпекою НАЕК «Енергоатом» стартувала комісія з перевірки готовності електростанції до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років.

Із квітня поточного року на Рівненській АЕС для роботи її об’єктів в умовах сезонного зниження температури впроваджено значний комплекс спеціальних робіт – 137 організаційно-технічних заходів (ОТЗ), на реалізацію яких передбачено 8 мільйонів 754 тисячі гривень.

Читайте також: Як впливає скид води з Рівненської атомки на стан річки Стир?


З 1 по 4 жовтня стан готовності РАЕС до роботи в ОЗП представники комісії оцінюватимуть за шістьма основними напрямками. Зокрема, перевірятиметься підготовка технологічного устаткування, трубопроводів, арматури; електротехнічного обладнання; підготовка внутрішніх систем опалення, теплопостачання, вентиляції; підготовка будівель, споруд і підземних комунікацій; підготовка персоналу, проведення інструктажів, забезпечення спецодягом; підготовка транспорту і засобів пожежогасіння, а також підготовку об’єктів соцкультпобуту.

Читайте також:На Рівненській атомці розпочали роботу міжнародні експерти (ФОТО)


Як зазначив головний інженер-перший заступник генерального директора РАЕС Павло Ковтонюк, майданчик електростанції є першим підрозділом Енергоатому, де проходить перевірка. За його словами, на сьогоднішній день усі заплановані організаційно-технічні заходи виконано на 100%, підготовлено низку необхідних документів та надано попередній акт готовності РАЕС до ОЗП.

Читайте також: На 4 енергоблоці рівненської атомки провели унікальну роботу з ядерним паливом (ФОТО)


У свою чергу, голова комісії – заступник генерального інспектора - директор з нагляду за безпекою НАЕК «Енергоатом» Володимир Новиков наголосив на важливості проведення перевірки, оскільки за її результатами визначається стан готовності підприємства до несення зимових навантажень.


– Під час інспекційного обстеження перевірятимуться такі основні підрозділи електростанції, як турбінні та реакторні цехи, електричний та хімічний цехи, цех теплової автоматики та вимірювань, цех радіаційної безпеки, управління з питань аварійної готовності та реагування та відкриті Володимир Кравченкорозподільчі пристрої РАЕС. Також буде проведено спілкування з персоналом цих підрозділів щодо знань з охорони праці та пожежної безпеки. Хотілося б зазначити, що підготовка до ОЗП Рівненською АЕС проводилась планово. З липня місяця щотижня центральна комісія підприємства на чолі з головним інженером-першим заступником генерального директора РАЕС Павлом Ковтонюком контролювала виконання заходів. За підсумками внутрішньої комісії відзначено – РАЕС готова до ОЗП 2019-2020. Наше завдання – перевірити цей факт,прокоментував Володимир Кравченко, начальник відділу з ядерної безпеки ДНБ НАЕК «Енергоатом».

Результати оглядів та обходів буде відображено в акті готовності Рівненської АЕС до роботи в ОЗП 2019-2020 років, який в подальшому буде направлений на розгляд в НАЕК «Енергоатом» та профільне міністерство.


Читайте нас в Телеграмі:https://t.me/Rivne0362ua

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Рівне #атомка #РАЕС #Атомна #Станція #перевірка #сезон
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...