Наше рідне місто Рівне розташоване в прикордонній з Білоруссю частині України і дуже привабливе в плані туристичної та ділової активності. В місті розташовано багато важливих для країни підприємств:

- «Укрбурштин» - ювелірний завод по обробці бурштину та виготовлення ювелірних виробів;

- пивоварний завод «Рівень»;

- завод високовольтної апаратури;

- деревообробна фабрика «Рівнодерев» та інші.

Не дивно, що Рівне часто відвідують з діловими візитами з усієї України, а також ближнього зарубіжжя. У будь-якому випадку, рішення питань може зайняти багато часу. А що може бути краще, ніж дешеві подобові квартири в Рівному на весь період перебування в ньому? Завдяки інтернету, пошук подобових квартир можливо робити в будь-який час з будь-якого міста, головне щоб був доступ до мережі.

Переваги подобових квартир:

● домашня обстановка;

● всі необхідні зручності;

● розташування в центрі міста;

● самий недорогий варіант житла у великому місті.

Крім того, що подобові квартири є самим доступним варіантом житла, так у Рівному ще і одні з найнижчих цін по всій Україні. За даними сайту https://apartila.com подобова оренда квартири в Рівному обійдеться в 250-300 гривень на добу. Це ціни від власників квартир, які розмістили свої оголошення на цьому сайті, без комісій та прихованих платежів. Зв'язуєтесь з власником, йому ж і сплачуєте гроші вже на місті. Місто Рівне є обласним центром і важливим транспортним вузлом, тому має розвинену інфраструктуру. Тут є залізничний вокзал, автовокзал і навіть аеропорт. Часто відвідувачі міста шукають квартири біля одного з них. За 250 гривень на добу можна зняти однокімнатну квартиру біля автовокзалу за адресою вулиця Данила Галицького, будинок 5. Судячи з опису власника, в квартирі є всі зручності: інтернет, холодильник, телевізор, гаряча вода, але немає кондиціонера.

Відвідування Рівного з метою туризму

В Рівному є дві пам'ятки, які потрібно подивитися під час візиту в місто. Перша – це Покровський собор, побудований у 2001 році. Хоча він і не старовинний, але має дуже високу православну символічність: великий купол собору символізує Ісуса Христа, а 12 менших куполів – його 12 апостолів. Крім того, собор один із самих високих в країні – висота 55 метрів. Друга пам'ятка – Парк Шевченка, який є об'єктом державного значення. Вік деяких дерев у ньому налічує понад 200 років. Крім того, номенклатура рослин в ньому складає понад 150 видів.