Коляска дитяча - це один з найважливіших предметів для купівлі після народження дитини. Сьогодні на ринку існує багато типів візків. На початку варто знати відмінності між окремими моделями, а також переваги та недоліки кожної з них, і на цій підставі вирішити, яка коляска буде найзручнішою для малюка і, в той же час, найкраще підходить для батьків. На що ще слід звернути увагу при покупці?

Дитяча коляска - яку вибрати?

Існує багато видів дитячих колясок. Одна з них ллюлька, тобто та, в яку ви можете покласти дитину. Це дорогше рішення, але слугує тривалий час, - це багатофункціональна коляска, в якій можна встановити сидіння, призначене для прогулянок з дитиною. Ви також можете вибрати ще більш масштабне рішення, наприклад, візочок 3в1.

Однак, якщо у вас немає машини, ви можете вибрати коляску для прогулянок. Вона не має так званої люльки, що робить її набагато легшою. Її перевагами є також маневреність та простота транспортування.

Позашляховий візок

На жаль, якість доріг часто залишає бажати кращого. Під час прогулянок доводиться стикатися з нерівностями, вибоїнами, а в негоду - також з дощем та снігом. Для складніших поверхонь добре вибрати дитячу коляску з великими колесами, відому також як позашляховик. Вона добре впорається з різними перешкодами на шляху. Однак її мінусом є те, що вона важить більше, ніж моделі, призначені виключно для міста.

Дитяча коляска - сучасна чи ретро?

Багато батьків хочуть, щоб функціональність поєднувалась із привабливим дизайном. Завдяки широкому асортименту моделей, доступних на Аvtokrisla.com, таке поєднання можливо. Любителі класичної елегантності часто вибирають дитячу коляску у стилі ретро, яка характеризується:

  • великими колесами;
  • широкою люлькою.

З іншого боку, коляски з сучасним дизайном легкі і часто мають додаткові переваги, такі як поворотні колеса або водонепроникна тканина.

Безпека в першу чергу

Однак не слід забувати, що безпека та комфорт малюка, а також простота використання є найважливішими критеріями, про які слід пам'ятати при купівлі. Варто перевірити, чи має обрана модель робочі гальма і чи не перекидається при легкому натисканні. Добре, коли коляска стабільна, і, в той же час, відносно легка і маневрена. Ремінці також необхідні, щоб запобігти випаданню дитини. Якщо вони відсутні, переконайтеся, що борти дитячого ліжечка досить високі, щоб забезпечити безпеку вашій дитині.