Однією з найбільш популярних героїнь сучасних мультфільмів є фея Вінкс. Мільйони маленьких дівчаток хочуть бути схожими на казкового персонажа італійського мультсеріалу, мріють, щоб з ними сталося справжнє диво. Наприклад ігри одягалки, одягнути можна: Блум, Стеллу, Флору, Лейлу та всіх інших, посилання на каталог ігор www.games-girll.com.  

Феї Вінкс

Давайте розберемося, як був придуманий образ Вінкс. Феї, як і будь-які інші магічні істоти (чаклунки, гноми, ельфи, єдинороги і Лепрікон), є головними персонажами давньої міфології, старовинних легенд і оповідей.     Весь час виникають суперечки про те, чи існують Вінкс і інші міфологічні персонажі в реальному житті. З регулярною періодичністю в друкованих виданнях, на сторінках інтернет-сайтів з'являються неспростовні докази існування казкових фей - фотографії, відеозйомки. Однак сучасна комп'ютерна графіка здатна творити справжні чудеса, які дуже важко розпізнати людському оку.    

Фахівці в області езотерики в один голос стверджують, що, все те, про що написала людина, є в реальності. На їхню думку, у людей є справжнє зір, що дає можливість побачити найдрібніші матерії, які мозок сприймає в особливому форматі. Отже, спираючись на цю теорію, феї Вінкс, як і інші магічні істоти повинні існувати в реальному житті.    

Ігри з феями Вінкс

Детально питанням про те, чи є феї Вінкс на нашій планеті, ніхто не займався. Чи не проводилися наукові дослідження, не брались зразки матеріалів і т.д. Тому варто сподіватися на те, що в найближчому майбутньому цим всерйоз займуться провідні вчені світу і дадуть однозначну відповідь.     Поки лише залишається вірити в те, що наші думки матеріальні і спиратися на думки психологів і езотериків, згідно з якими, якщо персонаж був описаний, значить, він існує в реальності. ігри для дівчаток Вінкс про Макіяж, де з чарівниць ви зможете зробити справжнісіньких красунь, наприклад подивіться ігри за посиланням http://gamegirl.com.ua/winx.htm.

Іджініо Страффі і його команда сформували концепцію «Winx club» протягом кількох років, коли намагалися зосередитися на основних тенденціях в анімації для цільової аудиторії (діти у віці від 5 до 12 років). Натхнення і графіка прийшли з японських аніме, таких, як «Sailor Moon», в якій елементи магії привели до успіху, в роки попередні навіть Гаррі Поттеру. Назва «Winx» походить від зміненого англійського слова Wings (крила), де літери «gs» в закінченні були замінені на «x», що наочно вказує на парність крил. Для залучення уваги і симпатії глядачів, для моделювання осіб були обрані поп-зірки. Так, Блум має риси Брітні Спірс, Стелла нагадує актрису Камерон Діас, Флора схожа на Дженніфер Лопес, Муза - Люсі Лью, Лейла (Айша) - Бейонсе, а Текна - співачкою PINk.  

У інтерв'ю Страффі також заявив, що образ головної героїні, Блум, стався від дівчини, у якої були прийомні батьки та яку він знав в університеті. Історія цієї дівчини і її біль при вигляді своїх справжніх батьків, як каже Страффі, надихнула його на створення характеру Блум. Ця історія мала б бути основною сюжетною лінією другого сезону, але використовувалася у фільмі Winx - Секрет втраченого королівства. Крім усього, в особистості і характер Блум лежать риси Джоан, дружини Іджініо.   Ще один елементом, який має особливе значення в цій серії має зовнішній вигляд персонажів, який робить їх кілька схожими на модні ляльки, такі як Bratz. Також, в інтерв'ю, Страффі сказав що цінність Winx не тільки «в стилі моди» щоб просто завоювати симпатію аудиторії, але в той же час і в істинні цінності передаються в «Winx Club» таких як дружба, сім'я, чесність і впевненість в собі.