Якщо ще 10-15 років тому кредитування вважалося досить дорогою і витратною за часом послугою, то зараз взяти гроші на потреби можна за лічені хвилини. Все завдяки появі мікрофінансових організацій, які стали пропонувати швидкі кредити.

Вам потрібен швидкий кредит? У такому разі вам сюди https://www.ccloan.ua/shvidkij-kredit/!

Така послуга стала досить популярною, тому і банки переглянули свою політику і теж внесли в перелік своєї продуктової лінійки можливість отримання «швидких» грошей.

Все гранично просто. Клієнт надає невеликий перелік документів і максимум протягом години отримує відповідь. У більшості випадків він позитивний, але бувають і виключення. Давайте розглянемо основні види онлайн-кредитів.

За даними Міністерства Фінансів України, найпоширенішим і популярним в нашій країні є споживчий кредит, тобто такий вид кредитування, коли позичальник хоче отримати гроші на будь-які свої потреби. Це може бути покупка будь-якого товару, оплата навчання або ж, не дай Бог, необхідність термінового лікування. Як правило, банки і мікрофінансові організації не вимагають документів про платоспроможність клієнтів. Достатньо надати особисті дані, після чого скорингова система сама підрахує можливість видачі кредиту і визначить суму.

Але плюс такого кредиту ще і в тому, що зараз його можна оформити онлайн за кілька хвилин. Клієнт вибирає організацію, заповнює на сайті заявку певної форми і чекає на результат. Необхідно вкрай уважно і чесно вносити необхідну інформацію, інакше клієнту можуть відмовити в отриманні кредиту і занести в «чорний» список, який доступний кожному банку або мікрофінансової організації.

У кредиту онлайн, безсумнівно, є свої плюси і мінуси. До позитивних сторін можна віднести:

  • швидкість розгляду заявки,
  • зручні способи отримання грошей і погашення.

Серед мінусів варто відзначити високу процентну ставку, яка вказується за кожен день користування позиковими засобами, короткий термін дії договору і присутність додаткових комісій, які не завжди зрозумілі клієнтам.

Але для клієнта велику роль відіграє все ж оперативність отримання грошей і відсутність застави. Згадайте, як ще зовсім недавно будь-яка видача коштів в рамках кредитування на увазі обов'язкове оформлення застави або поручительства. Так, в основному це проводилося в рамках іпотечного кредитування або ж кредиту під покупку нового автомобіля, але все одно відсутність додаткової паперової тяганини тільки на руку клієнтам.