Наше сьогодення, це бурхливий розвиток науки і техніки, час коли треба мати не аби які знання і уміння, щоб зайняти гідне місце в суспільстві, реалізовувати свої ідеї і мрії. І тому ще задовго до останнього дзвінка багато хто із учнів вибирає навчальний заклад, де можна здобути якісну освіту, яка в майбутньому  допоможе досягти намічених висот, стати в один ряд з успішними, упевненими  і самодостатніми людьми.

Саме таким навчальним закладом є Київський Інститут Бізнесу та Технологій http://kibit.edu.ua/. Саме тут у кожного бажаючого є можливість отримати професію, яка на даний час має неабиякий попит в суспільстві. А це фінансисти, бухгалтера, аудитори, менеджери вищої та середньої ланки, керівники підрозділів компанії, психологи.

Одну із головних ролей в будь якому навчальному закладі, як відомо відіграє викладацький склад установи. КІБіТ,  зібрав  найкращий  колектив викладачів, які мають великий науковий  досвід, володіють сучасними методиками навчання, постійно вдосконалюють свої знання.

Матеріально - технічна база інституту, відповідає всім сучасним вимогам, а це комп’ютерні класи, інформаційний центр, інтерактивні цифрові технології.Адже головною метою закладу, є  створення  відповідних умов для всебічного і гармонійного розвитку молоді.

Процес навчання в КІБіТ  організований таким чином, що кожен із студентів має змогу отримати не тільки теоретичні знання,  але і  великий практичний досвід. Ще навчаючись ВУЗі, наші студенти можуть випробувати свої сили в якості  фахівця з обраної професії.

Київський Інститут Бізнесу та Технологій має тісні зв’язки з провідними організаціями Європи, країнами СНД та України. Завдяки чому наші студенти мають змогу обмінюватися знаннями та досвідом. Така практика обміну дає можливість орієнтуватись на кращі міжнародні досягнення, таким чином рухатись в правильному напрямку.

В рамках спеціалізації КІБіТ, пропонує своїм студентам, можливість зайнятись науковою діяльністю разом з викладачами ВУЗу. Саме тут  кожен бажаючий може реалізувати свої ідеї, розробити нові методики. Для цього створені ідеальні умови, а це насамперед підтримка  викладачів і сучасна  матеріально база.

Щорічна конференція «Студент-дослідник-фахівець», є яскравим прикладом того, що КІБіТ робить неабиякий внесок в  процес творчого і інтелектуального розвитку як студентів ВУЗу, так і  молоді взагалі.

Час навчання  в інституті, як відомо це не тільки заняття, сесії, лабораторні і екзамени, це також студентські вечірки,  екскурсії , поїздки і секції. ВКІБіТ, є все, щоб студентське життя було наповнене незабутніми враженнями і радістю. Стати студентом Київського Інституту Бізнесу та Технологій, значить зробити перший впевнений  крок до своєї мрії.