Невдовзі латиноамериканська культура продовжить свій наступ на Рівне. 25 квітня джазовий клуб «ДжЕм» презентуватиме колоритний шматочок першого та єдиного гурту в Україні, що виконує автентичну кубинську сальсу, а саме Dislocados4.

Dislocados 4 - квартет, створений на основі сальса бенду Dislocados, який в свою чергу складається з 10 музикантів.

Cальса - музичний стиль і танець, що виникли на Кубі і в Пуерто-Ріко. За однією з версій назва походить від криків розпаленілої публіки Salsa! Salsa! (У перекладі з іспанської - соус) під час виконання кубинської музики. З часом сальса перекочувала в Нью-Йорк, де проживало багато вихідців з Латинської Америки. У наш час сальса популярна в Японії, Китаї, Австралії, Африці, та Європі.

Щоб зіграти правильну сальсу, повинні зібратися з десяток музикантів, які володіють різними інструментами. Обов'язкові також латиноамериканські інструменти на зразок гуїро, який роблять з плодів зростаючого на Кубі і в Пуерто-Ріко горлянкового дерева.

Слово "Dislocados" буквально перекладається як «вивихнуті», «зміщені», що характеризує божевільну енергетику групи.

Cклад квартету:
Ілля Єресько - клавіші, лідер
Олеся Здоровецька - вокал
Андрій Чайка - перкусія
Сергій Клюенко - бас

Альбоми гурту отримують міжнародне визнання - навесні цього року Dislocados був двічі номінований на престижну світову премію The Independent Music Awards,: за кращий латиноамериканський альбом і пісню.

Відчути шалений драйв кубинської культури ви зможете 25 квітня, о 19-30, в барі «Blues & Jazz». Детальна інформація за тел. 43-29-73, (067)363-34-18.

Захід люб'язно підтримали галерея штор "Натуаль", що знаходиться в ТРЦ "Чайка", та провідний телекомунікаційний провайдер - компанія "Воля"