Цьогоріч «спрощенці» Рівненщини сплатили до бюджету майже 44 млн. грн. єдиного податку

Протягом січня-березня поточного року платники податків Рівненщини, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, сплатили до бюджету 43,7 млн. грн. єдиного податку. Порівняно з відповідним періодом минулого року сплата податку зросла на 32,8 відс. або на 10,8 млн. грн.

Фізичні особи – підприємці спрямували до бюджету 31,5 млн. грн., що на 6,5 млн. грн. більше, ніж за січень-березень 2014 року. 

Юридичні особи, які використовують спрощену систему, сплатили 12,2 млн. грн. Порівняно з відповідним періодом минулого року надходження від цієї категорії платників зросли на 4,3 млн. гривень.

Нагадуємо, що відповідно до п. 296.10 Податкового кодексу України запроваджується обов’язкове застосування реєстраторів розрахункових операцій для фізичних осіб-підприємців, які працюють на спрощеній системі оподаткування: з 1 липня 2015 року – для платників третьої групи, з 1 січня 2016 року – платників другої групи. Зазначена норма не стосується платників, які здійснюють діяльність на ринках та через засоби пересувної роздрібної мережі.

Цьогоріч «спрощенці» Рівненщини сплатили до бюджету майже 44 млн. грн. єдиного податку (фото) - фото 1
Цьогоріч «спрощенці» Рівненщини сплатили до бюджету майже 44 млн. грн. єдиного податку (фото) - фото 1

Водночас, для тих платників третьої та другої груп, які з 1 січня 2015 року до 30 червня 2015 року почнуть застосовувати у власній господарській діяльності зареєстровані, опломбовані у встановленому порядку та переведені у фіскальний режим роботи реєстратори розрахункових операцій, законодавством передбачено звільнення від перевірок на дотримання норм порядку застосування РРО до 1 січня 2017 року. 

ГУ ДФС у Рівненській області

rv.sfs.gov.ua
рівне єдиний податок платники
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі