Дератизація! Боротьба з гризунами!

Нашестя щурів!
Добре відомо, що щури поширюють хвороби, псують майно та забруднюють їжу та корм для тварин. Якщо їм вдасться проникнути у ваш будинок або на Вашу територію, вони можуть занести інших небажаних паразитів, таких як блохи, воші та кліщі.
Реагування на перші ознаки проблеми може допомогти значно скоротити час, необхідний для ефективної боротьби з інвазією. Щури здатні швидко розмножуватися і можуть стати серйозною проблемою, якщо їх не контролювати та не проводити профілактичні заходи по дератизації!
Як визначити ознаки щурів!
Щури найбільш активні між сутінками та світанком і зазвичай ховаються від людей протягом дня. Часто легше помітити ознаки проблеми, ніж самого шкідника.
Щурячий послід – зазвичай зустрічається в скупчених місцях, оскільки щури виділяють до 40 посліду за ніч. Коричневий щурячий послід має темно-коричневу конічну веретеноподібну форму довжиною приблизно 9–14 мм. Вони можуть нагадувати велике рисове зерно.

Шкрябання. Думаєте, у вас на даху можуть бути щури? Чорні щури (також відомі як дахові щури) є спритними скелелазами і можуть легко отримати доступ до горищ і верхніх поверхів будівель. Почути дряпання вночі зверху може свідчити про їхню присутність. З іншого боку, коричневі щури менш вправні скелелази. Ви можете почути, як вони снують під настилами, навісами та дошками підлоги. Їх, швидше за все, можна впізнати за скреготом, який вони видають зубами, відомий як бруксування.

Сліди (бігові доріжки) — щури залишають сліди лап і хвоста в курних, маловикористовуваних місцях будівель. Світлячи сильним ліхтариком під низьким кутом, ви повинні чітко виявляти сліди. Щоб визначити, чи є зараження активним, посипте дрібним борошном або тальком уздовж невеликої ділянки підлоги біля слідів і перевірте наявність свіжих слідів наступного дня.

Сліди тертя – щури користуються встановленими маршрутами вздовж плінтусів і стін через поганий зір. Жир і бруд на їхніх тілах залишають плями та темні сліди як на предметах, так і на поверхнях, до яких вони постійно торкаються. Ці сліди можуть вказувати на активність гризунів, але оскільки мазки можуть залишатися протягом тривалого періоду часу, вони не є хорошим показником активного зараження.

Пошкодження - у щурів зуби ростуть постійно. Їм потрібно гризти деревину та пластик, щоб зберегти їх підстриженими. Вони можуть викликати пожежі, пережовуючи електричні кабелі. Ви також можете помітити розірвані харчові упаковки, оскільки щури розривають їжу, залишаючи помітні сліди зубів.

Гнізда . Щури будують гнізда в теплих, прихованих місцях, використовуючи подрібнений матеріал, наприклад газету та тканину. Гнізда часто містять молодих щурів і зазвичай розташовані поблизу джерела їжі. Перевірте позаду та під приладами, такими як холодильники та морозильні камери на вашій кухні або біля неї.

Нори . Бурі щури добре відомі тим, що риють і розкопують великі системи нір для укриття, зберігання їжі та гніздування. Шукайте нори в компостних купах, під настилом або садовими навісами або в гаражах.

Ви помітили щурячий послід?
Це надзвичайно серйозно, якщо щури потрапляють у ваш будинок, навіть якщо вони не входять безпосередньо в житлову зону. Будь-яку проблему з щурами в будинку потрібно лікувати терміново. Щури в саду та на інших зовнішніх територіях також можуть становити високий ризик, особливо в місцях, які використовуються дітьми або домашніми тваринами. Великі види щурів, такі як щури-бандикути, також можуть завдати шкоди рослинам через інтенсивну діяльність у норах.
Важливо позбутися щурів у саду, щоб зменшити ризик їх спроб проникнути в будинок. Особлива обережність необхідна для об’єктів із цілісними гаражами або заслінками для собак чи котів, оскільки щури можуть використовувати їх, щоб проникнути в дім
У «СТОП! Кукарача» наші кваліфіковані місцеві технічні спеціалісти, які володіють глобальними знаннями та інноваціями, можуть надати найефективніші послуги боротьби з щурами , які найкраще відповідають вашій проблемі.
Ми також можемо порадити вам, як у першу чергу відлякувати щурів , щоб уникнути зараження у вашому домі чи на підприємстві.
Зателефонуйте в «СТОП! Кукарача» сьогодні за +380961099090 , щоб позбутися вашої проблеми з пацюками. Крім того, ви можете надіслати нам повідомлення онлайн.
Рубрики
Бізнес, фінанси Послуги Здоров'я, ліки
СТОП! КУКАРАЧА. ДЕЗІНФЕКЦІЯ ПРИМІЩЕНЬ. ДЕРАТИЗАЦІЯ. ДЕЗІНСЕКЦІЯ. ФУМІГАЦІЯ. СИСТЕМА HACCP
Показати номер
ТзОВ СТОП! КУКАРАЧА - дезінфекція, дезінсекція, дератизація, фумігація, система HACCP
Данила Галицького, 10/55
+380(96)109-90-90
11.93
дуже добре
Я рекомендую
39 переглядів в березні
Дії
В обранеВидалити з обраного

Схожі оголошення

Проблема з мухами?! Зверніться у ТОВ "СТОП! Кукарача". Широкий асортимент пасток від мух. Інсектиц...
12:37, 19 лютого
? Настав час перезавантаження організму! ? І найкраще це зробити у санаторії "Березовий Гай" (рад...
11:30, 19 лютого
✅ Ви шукаєте швидкі та результативні способи залучення клієнтів та підвищення продажів? Наша команда...
16:42, 5 травня 2023 р.
Виконуємо усі види вантажних послуг! Найнижчі ціни! Що ми робимо для вас: Цілодобово, БЕЗ ВИХІД...
14:54, 17 лютого
У зв'язку із поширенням КОРОНАВІРУСУ COVID-19 проводимо: - Дезінфекція приміщень, робочих зон, техн...
12:37, 19 лютого
Знайти мишей у вашому будинку або на підприємстві дуже неприємно. Миші можуть поширювати хворобу в п...
12:37, 19 лютого