• Головна
  • «Незалежний МОПС» шукає ініціативну молодь
15:55, 12 квітня 2015 р.

«Незалежний МОПС» шукає ініціативну молодь

"Незалежний МОПС" шукає ініціативну молодь,яка прагне саморозвитку та самореалізації та оголошує набір в новий культурно-освітній проект.

Ця програма дозволить тобі отримати практичний досвід у найпопулярнішій молодіжній організації світу. Ставши учасником програми, ти спробуєш себе в ролі члена команди, яка буде організатором соціального проекту. Програма "Team Member" передбачає розвиток професійних навичок і особистісних якостей, наприклад: тайм-менеджмент, досвід організації проектів, досвід проведення інтерв'ю, робота в сфері social media маркетингу, поліпшення знання англійської мови та інші. А також - це спілкування та нові знайомства.

Програма Team Member - це можливість розвинути свої навички і застосувати знання, отримані в школі/університеті, на практиці. Якщо ти прагнеш розвиватися, прагнеш нового досвіду приєднуйся до наої команди!

Якщо вас зацікавила пропозиція співпраці запрошуємо вас 07.04 о 16.30 на першу зустріч-знайомство з програмою та організаторами,де ми розповімо про увесь формат програми,наші завдання та цілі.

#незалежний мопс #програма #набір
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...