• Головна
 • Ультразвукове дослідження — чому і як?
Новини компаній
12:24, 28 січня 2016 р.

Ультразвукове дослідження — чому і як?

Новини компаній

Не секрет, що встановлення діагнозу – це найважливіша мета, з якою ми приходимо до лікаря. Щоб зрозуміти, що з нами відбувається, з'ясувати причину захворювання і призначити лікування, необхідна правильна діагностика. А ця процедура потребує наукових методів, серед яких особливе місце займає ультразвукове дослідження.

Що ж собою являє ультразвукове дослідження

УЗД – це безпечний, безболісний та інформативний метод дослідження організму людини за допомогою ультразвукових хвиль. В основі методу УЗД лежить принцип ехолокації, що використовує здатність тканин і середовищ організму відображати і поглинати ультразвукові коливання (хвилі). Спрямовані УЗ-коливання сканують досліджувану область, наштовхуються на тканини різної акустичної щільності, а їх відображення (ехо) вловлюється спеціальним датчиком і комп'ютерною програмою, яка реєструє отримане зображення на екрані осциллоскопа.

Переваги ультразвукової діагностики:

Безпека. Повна відсутність іонізуючого випромінювання, що дозволяє проводити дослідження багаторазово протягом короткого проміжку часу.

Діагностика патологій на ранніх стадіях. Деякі захворювання на початкових етапах протікають непомітно, а метод УЗД дозволяє своєчасно виявити їх і попередити розвиток.

Неінвазивність. Метод УЗД не припускає порушення цілісності шкірних покривів і введення токсичних контрастних речовин.

Швидкість, безболісність. Ультразвукова діагностика займає небагато часу та проводиться безболісно.

Доступність. Сьогодні процедура УЗД в "Окфорд Медікал Рівне" недорога і доступна для всіх пацієнтів, без обмежень за віком. Крім того, зараз діє АКЦІЯ "1+1=3", при виборі двох УЗ досліджень - третє проводиться безкоштовно

Висока інформативність. Інформативність ультразвукового методу дозволяє застосовувати її в самих різних випадках: людину можна обстежити «з голови до п'ят», здійснюючи моніторинг всіх органів і систем його організму, так і проводити діагностичні дослідження конкретної спрямованості. Ми пропонуємо наступні УЗ дослідження:

 • органів черевної порожнини та малого тазу
 • молочних залоз
 • сечового міхура, нирок
 • передміхурової залози, яєчок
 • гепатобіліарної системи
 • діагностика вагітності
 • щитоподібної залози
 • серця
 • судин верхніх/нижніх кінцівок
 • суглобів

В МЦ «Оксфорд Медікал Рівне» лікарі-діагности в своїй роботі користуються універсальним багатофункціональним приладом «PHILIPS CLEAR VUE 350» експертного класу. Всі лікарі проходили спеціальне навчання з використання всіх можливостей даного діагностичного комплексу та є досвідченими спеціалістами в своїй галузі. Крім того, скориставшись акцією "1+1=3", яка діє з 1 лютого по 29 лютого 2016 року, ви економите кошти, роблячи більшу діагностику свого організму.

Акція "1+1=3":

1.Комплекс «Органи Черевної Порожнини»+Органи малого тазу (ОМТ) + Молочні залози: 200+150+100=350грн

2.Комплекс «Органи Черевної Порожнини»+Комплекс урологічний + Щитовидна залоза: 200+200+110=400грн

3.Комплекс «Органи Черевної Порожнини»+Судини голови та шиї + Щитовидна залоза: 200+180+110=380грн

Запис на Акційне УЗД за тел:

тел.+380 (362) 40 40 50
моб.
 +38 (067) 840 40 50


(Ліц. АЕ №638036 МОЗУ від 05.01.2015)

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Оксфорд Медікал #УЗД #ультразвукове дослідження
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...