
12:01, 29 квітня
Надійне джерело
Рівненська громада передала військовим 40 одиниць обладнання

Рівненська громада продовжує підтримувати Сили оборони та передала чергову партію техніки для військових.
Про це повідомили в Рівненській міській раді.
Зокрема, для 18 військових частин передали 35 зарядних станцій Oukitel та 5 квадрокоптерів Autel Evo Max 4T.
За словами секретаря міськради, це обладнання допоможе військовим ефективніше виконувати бойові завдання, забезпечить стабільний зв’язок і підвищить безпеку на передовій.
У громаді подякували захисникам за службу та всім, хто долучається до підтримки української армії.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
18:14, 20 червня
18:14, 20 червня
18:14, 20 червня
11:29, 18 червня
18:14, 20 червня