• Головна
  • Різдвяний концерт струнного квінтету «VOŁOSI» в Рівному
13:04, 26 грудня 2014 р.

Різдвяний концерт струнного квінтету «VOŁOSI» в Рівному

«...В залі панувала ідеальна тиша, ніхто не смів порушити атмосферу тієї казки, що створили натхненні музиканти. Така музика знищує будь-які кордони та обмеження, все набуває іншого змісту».

«Надзвичайно, неперевершено і феєрично!»

«І лише одне питання у мене в голові. Як? Як можна таке робити на сцені? Це ж не музика. Це щось більше! Це значно більше!!!»

 Саме такі коментарі вдячних глядачів отримав концерт польських віртуозів, що проходив в Рівному в жовтні 2013 року. Джазовий клуб «ДжЕм» та мистецька агенція "Артполе " наразі щасливі поділитись прекрасною музичною новиною – 15 січня 2015 року ми запрошуємо Вас на Різдвяний концерт струнного квінтету «Volosi», що відбудеться в рамках Різдвяного туру гурту у Рівненському Академічному Музично – Драматичному Театрі о 19:00.

Струнний квінтет “Vołosi” вже знаний українською публікою, тому повертається на Україну з різдвяним настроєм та новими композиціями. Вже після першого виступу квінтету на фестивалі «АртПоле-2012», їхні візити до України стали доброю традицією.

Учасники гурту Кшиштоф і Станіслав Ласони — випускники музичної академії імені Кароля Шимановського (Катовіце), зачаровані народною музикою, яку з дитинства чули у довколишніх гірських селах. Збігнєв Міхалек, Ян Качмажик та Роберт Важут — гуральські народні музики, мешканці гір, де сходяться кордони Чехії, Польщі та Словаччини.

Музиканти легко вплітають класичні мелодії європейських композиторів у потоки балканських, трансільванських і карпатських мотивів, поєднуючи вишуканість і майстерність виконання з невимушеністю, спонтанністю та надзвичайною емоційністю.

Ближче познайомитись з Vołosi

https://www.youtube.com/watch?v=FDMpqglpyFg

http://www.youtube.com/watch?v=En8y_Y91MZI

https://www.youtube.com/watch?v=8x7ZWe6tSVE

Минулого року на мапі зимового туру «Vołosi» з’явився Алчевськ, що дало можливість відвідати унікальну садибу Мсциховського, розташовану неподалік. Це унікальний палацово-парковий ансамбль ХІХ століття, збудований на замовлення польського промисловця, інженера-шляховика Казимира Мсциховського у селі Селезнівка на Донбасі.

Більше: http://ukrainaincognita.com/pam039yatky/zamky-ta-fortetsi/sadyba-mstsykhovskogo

Віолончелі та гуральські скрипки зазвучали у вітальні із виходом в сад, запалав камін, зігріваючи давні стіни та людей, що заповнили дивом збережені кімнати. Радісно, привітно і щиро — як і задумувалось господарем садиби. А потім — морозний вечір і переповнена концертна зала в Алчевську. Схвильовані і натхненні відвідувачі розповідали, що це перший за багато років справжній концерт для міста...

Зараз Алчевськ знаходиться у зоні воєнних дій, садиба зачинена, про музику не йдеться. Пам’ятаючи, що може бути інакше, з вірою у повернення та нову зустріч — різдвяний тур гурту “Vołosi” присвячується садибі Мсциховського і мирному Донбасу.

Тому під час концерту будуть збиратися листівки, різдвяні подарунки або кошти на них дітям із Селезнівки, які разом з вчителями опікуються садибою. Будемо вдячні Вам за підтримку!

Отже, чекаємо на Вас!

Різдвяний концерт струнного квінтету «VOŁOSI» в Рівному.
15 січня 2015 року, 19:00
Рівненський Академічний Музично – Драматичний Театр
Замовлення квитків за телефонами 43-29-73, (067)363-34-18
43-79-16, (096)931-00-91
та на сайті www.kasa.in.ua

Різдвяний концерт струнного квінтету «Volosi» в Рівному відбувається за підтримки групи компаній «Моноліт» та Польського Інституту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#«VOŁOSI» #концерт #новини #Рівне
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...