
13:30, 12 грудня 2014 р.
Влада підписала угоду з корейською фірмою про запровадження єдиного квитка
Сьогодні у Рівному було підписано угоду між представниками корейської компанії "MST Global inc." та Рівненською міською радою відносно запровадження єдиного електронного квитка у громадському транспорті міста.
- Угода протягом двох місяців опрацьовувалася групою юристів, вона узгоджена зі всіма сторонами і буде представлена на найближчу сесію міської ради для остаточного затвердження, після чого набуде чинності. Нагадаємо, що відповідно до цієї угоди, Рівне на вигідних для себе умовах отримає до $15 мільйонів доларів інвестицій на розвиток системи електронного квитка і придбання нових тролейбусів та автобусів, - розповів міський голова Рівного Володимир Хомко.
Крім того, ця система дозволить при певному рівні інвестицій вирішити ряд проблем у транспорті, зокрема, придбання нових тролейбусів та автобусів, контроль за оплатою та графіком проїзду, точний облік пасажиропотоку, формування на основі статистики оптимальних графіків руху, навантаження на маршрути, оптимальну вартість проїзду тощо.
- Якщо все вдасться, то будемо мати новий рівень обслуговування пасажирів у нашому місті, - резюмував міський голова.

Влада підписала угоду з корейською фірмою про запровадження єдиного квитка (фото) - фото 1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
19:39
Вчора
Оголошення
live comments feed...