• Головна
  • Рівненська команда кікбоксерів здобула чотири медалі на Кубку України WAKO
12:30, 12 грудня 2014 р.

Рівненська команда кікбоксерів здобула чотири медалі на Кубку України WAKO

Команда спортивного клубу «Tekken-Рівне» на Кубку України з кікбоксингу WAKO виборола три золотих та одну срібну медалі. Спортивний захід відбувся у місті Бровари Київської області серед молоді та дорослих.

Зокрема, 18-річна Анастасія Шахвердієва здобула першість у двох розділах – «семі-» та «лайт-контактах».

Золото отримав також спортсмен Олексій Пашков. «До перемоги Олексій Пашков готувався дуже ретельно. Щоб виграти Кубок України, він тренувався двічі на день. У фінальному поєдинку Олексій Пашков опинився у нокдауні. Проте він проявив величезну силу мужності і все таки переміг львівського спортсмена – чемпіона України», - розповів тренер спортивного клубу «Tekken-Рівне» Іван Нечипорук.

Разом з тим, 12-річний Дмитро Поліщук поступився у фіналі лише івано-франківському спортсмену і, таким чином, здобув срібло у поєдинку у розділі «лайт-контакт».

Загалом у змаганнях взяли участь 800 найсильніших кікбоксерів, таеквондистів та теквондистів із 22 областей України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію