Міський голова та його заступники отримають додаткові премії

Рішенням виконавчого комітету Рівного мер міста Володимир Хомко та четверо його заступників «виписали» собі премії у розмірі 150% від власного місячного заробітку. Під час голосування стосовно цього питання міський голова не голосував через конфлікт власних інтересів, проте на рішення це ніяк не вплинуло.

На засіданні Виконавчого комітету Рівненської міської ради 9 грудня серед прийнятих рішень було преміювання міського голови Володимира Хомка та його заступників. Таким чином Володимир Хомко, Галина Кульчинська, Олексій Хмилецький, Сергій Васильчук та Андрій Філін матимуть за що розважатися на свята. Під час голосування з цього питання мер не голосував у зв`язку із «конфліктом інтересів», як він сам про це сказав:

Одразу скажу, що це вступає в конфлікт з моїми інтересами, то я не голосую.

За підсумками роботи в листопаді вищевказані чиновники отримують премію у розмірі 50% окладу, як і минулого місяця. Окрім цього, до професійного свята – Дня місцевого самоврядування – ті ж чиновники отримали ще одну премію у розмірі 100%. Таким чином, окрім заробітної плати, керівник міста та його заступники отримають додатково 150% премії.

Хомко премії Рівне новини
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі