На Рівненщині стартує робота окружних виборчих комісій

Окружні виборчі комісії на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 р. були утворені Центральною виборчою комісією 05 вересня 2014 р. Відповідно до чинного законодавства установчі засідання ОВК повинні провести на протязі трьох днів з моменту їх утворення. Надаємо Вам графік проведення відповідних засідань:

1.​ Окружна виборча комісія одномандатного виборчого округу № 152, що знаходиться за адресою: м. Рівне, вул. Шевченка,45, приміщення управління ЖКГ м. Рівне, Рівненської міської ради - засідання відбудеться сьогодні, 08 вересня 2014 р., о 18.30.

2.​ Окружна виборча комісія одномандатного виборчого округу № 153, що знаходиться за адресою: м. Рівне, вул. Соборна, 195, адмінприміщення Рівненської райадміністрації - засідання відбудеться сьогодні, 08 вересня 2014 р., о 16.00.

3.​ Окружна виборча комісія одномандатного виборчого округу № 154, що знаходиться за адресою: м. Дубно, вул. Замкова, 4, адмінприміщення Дубенської міської ради – засідання відбудеться сьогодні, 08 вересня 2014 р., о 17.00.

4.​ Окружна виборча комісія одномандатного виборчого округу № 155, що знаходиться за адресою: м. Дубровиця, вул. Воробинська, 16, адмінприміщення Дубровицької райдержадміністрації – засідання відбудеться сьогодні, 08 вересня 2014 р., о 13.00.

5.​ Окружна виборча комісія одномандатного виборчого округу № 156, що знаходиться за адресою: м. Сарни, вул. Ковельська, 9, Будинок дітей та молоді – засідання відбудеться сьогодні, 08 вересня 2014 р., о 16.00.

Спостерігачі Громадянської Мережі ОПОРА будуть присутні на установчих засіданнях окружних виборчих комісій, про їх результати Вам обов’язково буде повідомлено пізніше.

Довідково:

Позачергові вибори народних депутатів України проводяться у загальнодержавному багатомандатному окрузі та 213-ти одномандатних виборчих округах на всій території України. Разом з тим, відповідно до ст.8 Закону «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України», вибори не організовуються і не проводяться на тимчасово окупованій території АР Крим (округи №1-10) і м. Севастополь (округи №224-225).

Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль. Починаючи з вересня, ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за позачерговими виборами народних депутатів України. Організація співпрацює з понад 200 довготерміновими спостерігачами, які стежать за перебігом кампанії у всіх регіонах країни. У день голосування, 26 жовтня, до них долучаться ще більше 2 000 активістів для здійснення швидкого статистичного підрахунку голосів. 

За детальнішою інформацією звертайтесь до

Координатора спостереження за Позачерговими виборами народних депутатів України у Рівненській області Анатолія Бондарчука тел. (096) 918-74-08

окружні виборчі комісії овк
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі