• Головна
  • Нам нав’язують стиль життя іншої держави - Олександр Сич
16:47, 1 вересня 2014 р.

Нам нав’язують стиль життя іншої держави - Олександр Сич

Віце-прем'єр-міністр України Олександр Сич у рамках візиту на Рівненщину вперше відвідав Національний університет водного господарства та природокористування.

Під час зустрічі із викладачами та студентами закладу було, зокрема, обговорено реформу вищої освіти, питання самоідентифікації української нації. «Сьогодні українська вища освіта наближається до європейської, - зазначив Олександр Сич. – А ідеї нового Закону України «Про вищу освіту» спрямовані на інноваційність та європейську інтеграцію». На думку урядовця, цей закон дає більше автономії для студентів та викладачів. Адже керівництво університету звітуватиметься не перед Міністерством, а перед працівниками та студентами закладу. До того ж учасники освітнього процесу отримають більше можливостей впливати на рішення, які приймаються у вузі.

Про початок навчального року розповів ректор НУВГП Віктор Мошинський: «Головною особливістю цього року є те, що викладачі нашої військової кафедри нині стоять на передовій у зоні АТО. Наше завдання – усіляко підтримувати наших педагогів».

Не залишилося поза увагою й питання нинішньої ситуації на Сході України. Олександр Сич переконаний, що наразі необхідно напрацювати довгострокову програму реабілітації Донецького регіону. «Треба нарощувати потенціал тих цінностей, які могли би згуртувати українську націю. Адже нині ми маємо 90 відсотків російської музики, фільмів та книг. Таким чином нам нав’язують стиль життя іншої держави».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#олександр сич #нувгп
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...