Рівненська АЕС: вісім мільярдів кіловат-годин електроенергії з початку року

Енергоблоками Рівненської АЕС вироблено 8 млрд. кВт год електроенергії з початку року, це відповідає 101,3 % виконання річного плану станом на поточну добу. Планове завдання 2014 року становить 16 млрд. 158млн. кВт год електроенергії. Недовиробіток електроенергії через диспетчерські обмеження з початку року складає 1,6 млрд. кВт год електроенергії. Про це повідомляє прес-центр РАЕС.

Станом на 8 годину 21 липня в роботі перебувають три енергоблоки Рівненської АЕС із сумарним навантаженням 1415 МВт. Зауважень до роботи основного устаткування діючих енергоблоків та персоналу немає.

На енергоблоці №4 (ВВЕР-1000) – 51-а доба планово-попереджувального ремонту. Завершено ремонт та введено у режим «чергування» перший канал системи безпеки. Проведено завантаження палива в активну зону реактора. Виконується ущільнення парогенераторів по другому контуру. Проводиться збирання турбогенератора ТГ-6. Усі ремонтні роботи виконуються згідно з графіком.

За минулу добу енергоблоками Рівненської АЕС вироблено 34,1 млн. кВт год електроенергії, з початку місяця – 547,6 млн. кВт год електроенергії та з початку року – 8 млрд. 15,0 млн. кВт год електроенергії.

Порушень меж і умов безпечної експлуатації не було.

Радіаційний, протипожежний та екологічний стан на РАЕС і прилеглій території не змінювався й перебуває у межах діючих норм.

аес кіловат-години електроенергія
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі