Як стати атомником Рівненської АЕС?

Атомні електростанції генерують майже половину електроенергії України, п’ята частина якої є внеском Рівненської АЕС. РАЕС–найпотужніше підприємство Рівненщини й найбільший платник податків регіону. Колектив поліського енерговелета налічує більш ніж вісім тисяч працівників. 

Використання на атомних електростанціях високих технологій потребує жорстких вимог до персоналу. В Україні підготовку кадрів для атомної галузі ведуть НТУУ «Київський політехнічний інститут», Одеський національний політехнічний університет і донедавна Севастопольський університет ядерної енергії та промисловості, студенти якого нині переводяться до ОНПУ, Національного університету «Львівська політехніка», Вінницького політехнічного університету.

– Випускники цих ВНЗ за розподілом повертаються до нас, – пояснює процедуру працевлаштування начальник відділу кадрів ВП «Рівненська АЕС» Олександр Остаповець, – та за позитивним висновком співбесіди з керівником підрозділу, психофізіологічного обстеження, медогляду отримують направлення на роботу. Так, минулого року на РАЕС працевлаштовано 24 випускники КПІ та СНУЯЕтаП, позаминулого – 29 осіб. Цього року ми  очікуємо 28 молодих спеціалістів. До того ж на станції проводиться ретельне планування потреби у фахівцях – прогнозне на п’ять років та щорічне уточнене. Хочу зазначити, що молоді спеціалісти отримують усі належні їхньому статусу пільги відповідно до законодавства України. На сторожі прав молодих спеціалістів стоїть й Спілка молоді РАЕС.

Але шлях справжнього атомника непростий. Працівники АЕС щороку складають іспити, проходять навчання,  тренування, атестації та медогляди. Молоді спеціалісти працевлаштовуються в експлуатаційні та ремонтні підрозділи станції й тільки бажання та вміння працювати, навчатися, амбітність допомагають досягти їм професійних висот.

«У колективі Рівненської АЕС живе командний дух. Професіоналізм рівненських атомників – річ доведена, адже багато вихідців з нашої станції трудяться на керівних посадах у Компанії», – констатує генеральний директор РАЕС Павло Павлишин.

За матеріалами прес-центру Рівненської АЕС.

атомник рівненська аес
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі