• Головна
  • На модернізацію цеху в «Рівнеазоті» видвлено більше 6 млрд грн
14:27, 12 липня 2014 р.

На модернізацію цеху в «Рівнеазоті» видвлено більше 6 млрд грн

На ПАТ «Рівнеазот», яке входить до холдингу OSTCHEM, проходить модернізація виробництва аміачної селітри (цех аміачної селітри). У цьому підрозділі будуть проведені капітальні ремонти основного технологічного обладнання. Також будевідремонтоване  усе технологічне, теплообмінне та насосне обладнання, замінені трубопроводи і арматура.

«Згідно з програмою модернізації ми проведемо повний ремонт усього обладнання виробництва аміачної селітри. Цим ми підвищимо продуктивність обладнання, збільшимо надійність та забезпечимо стабільну роботу усього підприємства. Окрім того, ця модернізація покликана мінімізувати ризики забруднення навколишнього середовища. Ми модернізовуємо наявне обладнання так, щоб воно не лише поліпшувало виробничі показники, а й зменшувало шкідливі викиди на підприємстві», – сказав Михайло Заблуда, Голова правління ПАТ «Рівнеазот» OSTCHEM.

Програма модернізації цеху аміачної селітри добрив на «Рівнеазоті» передбачає удосконалення всієї технології виробництва аміачної селітри. У цеху АСбуде вдосконалена система грануляції аміачної селітри, замінений підігрівач неконцентрованої азотної кислоти, капітально відремонтований випарний апарат, апарати використання тепла нейтралізації та колектор газоподібного аміаку.

«Виконуючи ремонти обладнання ми впроваджуємо новітні технології, які допоможуть нам вдосконалити виробництво. Так нова сучасна інноваційна грануляційна установка включає додаткові фільтри та нові гранулятори, які зможуть випускати 75-90 тон аміачної селітри за годину. Окрім того, тепер ми маємо змогу згідно з замовленням споживачів змінювати розміри гранул аміачної селітри», – розповідає Ігор Остапчук, начальник цеху аміачної селітри ПАТ «Рівнеазот» OSTCHEM.

Також, під час ремонту буде проведений ремонт скруберу башти грануляції. Якісно проведені роботи дозволять підвищити рівень очистки пари, яка викидається у повітря та забезпечить дотримання екологічних норм з охорони природи.

Ремонтні та відновлюючі роботи з модернізації  цеху виконують висококваліфіковані працівники ремонтного виробництва та управління ремонтно-монтажних робіт ПАТ «Рівнеазот» OSTCHEM. До втілення програми модернізації, окрім працівників цеху,  залучені працівники і служби головного електрика, і головного приладиста, і дирекції з капітального будівництва.

До початку проведення модернізації та ремонту проммайданчику виробництва АС, відділом діагностики та контролю «Рівнеазот» OSTCHEM були проведена спеціальна діагностика трубопроводів, апаратів, запірної, регулюючої та запобіжної арматури, компресорного, теплообмінного та насосного обладнання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#рівнеазот #цех аміачної селітри
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...