• Головна
  • Дитячий фітнес: подаруйте здоров’я і радість своїй дитині!
Реклама
12:05, 21 січня 2014 р.

Дитячий фітнес: подаруйте здоров’я і радість своїй дитині!

Реклама

Дуже часто батьки більше уваги концентрують на розвитку інтелектуальних і творчих здібностей своїх дітей, недооцінюючи значення рухливої активності. Від рухливої активності багато в чому залежить розвиток працездатності, моторики і, як наслідок, засвоєння дитиною навчального матеріалу. Фізичні вправи і рухливі ігри мають величезний позитивний вплив на розвиток таких процесів як пам'ять, мислення, сприйняття, увага і, що важливо, уява. Саме тому рух називають життям!

Але багато батьків не поспішають віддавати дітей в секції та спортивні школи, адже часто це передбачає дуже щільний графік тренувань, коли ж все встигнути? Ось для тих дітей, хто не хоче або не може зайнятися спортом професійно, кращим виходом буде дитячий фітнес. Що ж це таке? Чим відрізняється від дитсадочкової і шкільної фізкультури і, найголовніше, де таке можна знайти?

Дитячий фітнес – це комплекс фізичних вправ, направлених на підтримку і зміцнення здоров’я дитини. Включає в себе елементи гімнастики, аеробіки, хореографі, гармонійно розвиває координацію, гнучкість, витривалість, спритність, відчуття ритму. Фітнес дозволяє запобігти таким поширеним захворюванням як плоскостопысть і порушення постави, вирішити проблеми з опорно-руховим апаратом, укріпити серцево-судинну систему.

Дитячий фітнес проводиться для різних вікових груп: 3-6, 6-10 та 11-14 років.

Дитячий фітнес - це насамперед інша методика. Адже в садках і школах програми фізичної підготовки не коригуються десятиліттями. Фітнес-технології завжди йшли в ногу з часом (інститути, конвенції, семінари і т.д.). Тому заняття з дитячого фітнесу так несхожі на звичну фізкультуру, від якої завжди хотілося втекти будь-яким способом (потім в багатьох людей ця нелюбов до спорту лишається на все життя!).

Заняття в групах нестандартні та збалансовані відповідно до віку, захоплень і фізичних особливостей, вони підуть на користь дітям різного складу характеру: пасивним - дасть можливість відкритися новим енергіям, у них з'явиться життєвий тонус; гіперактивним - врегулює процеси яскравих емоційних сплесків, навчить гармонійному розподілу енергетичних витрат; примхливим - допоможе відчути силу власного тіла, стати витривалішими і по-іншому заявляти про себе у цьому світі.

Всі заняття проводяться в ігровій формі, тому дітям не буде коли сумувати .

Детальніше про Дитячий фітнес у фітнес-центрі E.G.O. Club читайте тут: http://www.egoclub.com.ua/service/fitness-kids.html

А також, розклад занять з дитячого фітнесу: http://www.egoclub.com.ua/schedule-kids.html

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...