
17:38, 9 квітня
Надійне джерело
У Рівному через похолодання відновили теплопостачання в лікарнях

У зв’язку з різким зниженням температури у Рівному відновили теплопостачання в медичних закладах, які надають цілодобову допомогу.
Про це повідомили в Управлінні охорони здоров’я міста.
Опалення вже подано до Центральної міської лікарні, міської лікарні №2, міської дитячої лікарні та пологового будинку.
У медзакладах зазначають, що пацієнти перебувають у комфортних умовах, а лікувальний процес забезпечений належним температурним режимом.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
18:14, 20 червня
18:14, 20 червня
18:14, 20 червня
18:14, 20 червня
18:14, 20 червня