
16:38, 8 лютого
Надійне джерело
Рівненська лікарня отримала нове сучасне обладнання

Відділення нейрохірургії КНП «Центральна міська лікарня» нещодавно отримало нове сучасне обладнання – операційний мікроскоп “Carl Zeiss Tivato 700”.
Як повідомили в Рівненській міській раді, фахівці медичного закладу вже активно використовують його для надання високоякісних медичних послуг пацієнтам.
Зазначається, що КНП «Центральна міська лікарня» – один із трьох закладів охорони здоровʼя в Україні, для яких ДП «Медичні закупівлі України» (МЗУ) у межах ініціативи United24 придбало дані нейрохірургічні мікроскопи.
Це високоточне оптичне обладнання, яке застосовують під час складних хірургічних втручань. Воно дозволяє лікарям працювати з найдрібнішими структурами, такими як: нервові волокна, кровоносні судини, тканини головного і спинного мозку.
Мікроскопи оснащені модулями для підключення до навігаційних систем і передачі даних, а також флуоресцентними модулями, що покращують візуалізацію пухлин, судин і здорових тканин.
Завдяки високоточному збільшенню мінімізується травматичність, знижуються ризики ускладнень, скорочується час оперативних втручань і пацієнти швидше відновлюються, а лікарі можуть виконувати такі маніпуляції, які були б неможливими без цього обладнання
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:05
Вчора
ТОП новини
Оголошення
18:19, Вчора
8
05:56, 10 грудня
12:45, 15 грудня
32
12:46, 17 грудня
10:52, 20 грудня
13