• Головна
  • На Рівненщині підсумували вступну кампанію
18:02, 19 вересня 2013 р.

На Рівненщині підсумували вступну кампанію

Цьогоріч до вищих навчальних закладів області вступили 11 тисяч 663 абітурієнти. А це на 16 більше, ніж у 2012 році.

З них 4 тисячі 970 студентів навчаються на державній формі, повідомив заступник голови облдержадміністрації Олексій Губанов. За його словами, у 2013 році майже на чверть зросла кількість вступників із числа сільської молоді. Зокрема, студентами вишів цьогоріч стали 6 тисяч 351 випускник сільських шкіл. Це результат модернізації галузі, а отже й високого рівня підготовки учнів незалежно від їхнього місця проживання. 

Заступникові голови облдержадміністрації доповіли, що цьогоріч в абітурієнтів найпопулярнішими спеціальностями були «Правознавство», «Країнознавство», «Політологія», «Діловодство», «Дошкільна освіта». А серед робітничих професій — «Виробництво харчової продукції» та «Обслуговування та ремонт автомобілів та двигунів».

Водночас Олексія Губанова турбує те, що абітурієнтів мало цікавлять спеціальності, затребувані в реальному секторі економіки Рівненщини, зокрема, в будівельній і сільськогосподарській галузях. Тому він доручив керівникам навчальних закладів розробити пропозиції, аби під час наступної вступної кампанії збільшити набір саме на ці професії. Вже за місяць освітяни області зберуться знову, аби розробити план спільних дій щодо популяризації серед випускників та абітурієнтів 2014 року спеціальностей, які стратегічні для розвитку Рівненщини, підсумував Олексій Губанов.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...