• Головна
  • «Воно мене абсолютно не хвилює», - міський голова про ресторан, який захопив землю рівнян
Новини компаній
10:01, 18 вересня 2013 р.

«Воно мене абсолютно не хвилює», - міський голова про ресторан, який захопив землю рівнян

Новини компаній

І чому це ви так переймаєтеся цим рестораном? Тож скільки ще є подібних об’єктів - міський голова Рівного пообіцяв надати список об’єктів, які незаконно користуються землею рівнян

Міський голова Рівного Володимир Хомко, під тиском громадських активістів, дав доручення Комісії з питань звільнення території міста Рівного від незаконно встановлених тимчасових споруд вивчити питання про знесення майданчику поруч з рестораном «Ліон», Алкотестер, що у рівненському парку Шевченка.

Судячи з процедури діяльності цієї комісії, чекати на кінцеве примусове знесення незаконно встановленої споруди можна кілька місяців. Очевидно, що взимку ресторан і сам буде зацікавлений, щоб прибрати свої меблі з літнього майданчика, тож проблему таким чином міська влада лише «законсервує» до весни.

Журналісти поцікавилися в міського голови, чому проходження цього питання на комісії він не ініціював раніше, щоб демонтувати споруду вже найближчим часом. Адже вчора, під час засідання міськвиконкому, вже було прийняте рішення за результатами діяльності згаданої комісії про демонтаж п’яти незаконно встановлених споруд. Серед їх переліку літнього майданчика поряд з «Ліоном», з яким влада та правоохоронці вже тривалий час імітують боротьбу, немає.

Нагадуємо, позавчора також стало відомо, що саме в ресторані «Ліон» міський голова, за бюджетний кошт, харчувався разом з офіційною делегацією з Польщі.

Громадські активісти, які об`єдналися в рух "Захистимо Рівне", в найближчу суботу збираються показати владі, що потрібно робити з незаконними спорудами

Володимир Хомко від відповіді ухилився,  киваючи на виконавчу службу, яка не виконує рішення суду. Також розповів, що йому байдуже де обідати за кошт рівнян, навіть якщо це ресторан «Ліон», який порушує права його виборців. Подаємо діалог журналістів з Володимиром Хомком.

– Хто вибирав об’єкти для знесення [затверджені наразі міськвиконкомом]?

– Я вибирав (посміхається - авт.)

– А чому не вибрали майданчик біля «Ліону»?

– Я його взагалі не збирався... Я ще не знаю чи майданчик біля «Ліону» буде рахуватися малою архітектурною формою. Хай комісія вирішує.

– Чому раніше не винесли це питання на комісію?

– Тому що ми виграли суд. Ми виграли суд. Це досить давно вже було. От чому ви до виконавчої служби не йдете? Я не маю права виконувати рішення суду. Це має робити виконавча служба.

– То чому раніше не внесли цей об’єкт до переліку тих, які варто знести згідно з рішенням міськвиконкому?

– Це рішення одне другого аж ніяк не стосується. Ще не відомо, чи воно буде підлягати під тимчасову споруду. Це хай комісія розглядає. Це ж не кіоск.

– А смачно годують в «Ліоні»?

– Я в «Ліон» не ходжу. Не знаю.

– А з польською делегацією ви ходили?

– З польською делегацією ходив (посміхається – авт.).

– Смачно годують?

– Це було чотири місяці назад. Я вже…  (стримано сміється – авт.).

– А як так вийшло, що ви підтримали ресторан, який порушує права рівнян?

– Да я... раді Бога... вибирала ресторан Олена [начальник відділу міжнародних зв`язків], по маршруту де було близько снідати чи обідати. Ясно, що я був з польською делегацією весь час, на всіх заходах.

– І ви не виступили проти, не здався вам дивним такий вибір?

– Воно мене абсолютно не хвилює. Це якусь дурню ви прив’язали. Ну яка різниця де ми обідали?

– Ну різниця ж є. Люди, які порушують закон, які не виконують рішення суду, які наплювали на громаду і, в тому числі, на вас як міського голову, а ви підтримуєте їх фінансово з міського бюджету.

– От зараз внесемо на комісію і вирішимо це питання. І чому це ви так переймаєтеся цим рестораном? Тож скільки ще є подібних об’єктів.

Нагадуємо що ще можна зробити, знають громадські активісти та журналісти, які провели вже три акції на самозахопленій ділянці та готуються прибрати незаконно встановлені рестораном конструкції із землі парку.

А з якими ще об’єктами міський голова не може впоратись без громади спробуємо дізнатися найближчим часом.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...