• Головна
  • Рівненські школярки стали чемпіонками України з баскетболу 3х3
18:35, Сьогодні
Надійне джерело

Рівненські школярки стали чемпіонками України з баскетболу 3х3

Фото: Рівненська ОВА.

Фото: Рівненська ОВА.

Рівненщина здобула золоту нагороду у фіналі наймасштабнішого спортивного проєкту країни «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги».

Про це повідомив начальник Рівненської ОВА Олександр Коваль.

Переможницями змагань із баскетболу 3х3 серед учениць 5–9 класів стала команда дівчат Рівненського ліцею №28.

Фінальні змагання проходили у Черкасах. У вирішальному матчі рівнянки здолали команду господарок турніру та вибороли чемпіонський титул.

«Вітаю, дівчата, з цією перемогою. Рівненщина вами пишається», — зазначив Олександр Коваль.

Нагадаємо, проєкт «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» реалізується за ініціативи Президента України Володимира Зеленського. Цього сезону його учасниками стали майже мільйон школярів з усієї країни.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#баскетбол 3х3 #шкільні ліги #чемпіонки України.
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення