
18:35, Сьогодні
Надійне джерело
Рівненські школярки стали чемпіонками України з баскетболу 3х3

Фото: Рівненська ОВА.
Рівненщина здобула золоту нагороду у фіналі наймасштабнішого спортивного проєкту країни «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги».
Про це повідомив начальник Рівненської ОВА Олександр Коваль.
Переможницями змагань із баскетболу 3х3 серед учениць 5–9 класів стала команда дівчат Рівненського ліцею №28.
Фінальні змагання проходили у Черкасах. У вирішальному матчі рівнянки здолали команду господарок турніру та вибороли чемпіонський титул.
«Вітаю, дівчата, з цією перемогою. Рівненщина вами пишається», — зазначив Олександр Коваль.
Нагадаємо, проєкт «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» реалізується за ініціативи Президента України Володимира Зеленського. Цього сезону його учасниками стали майже мільйон школярів з усієї країни.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
07:09, 12 червня
16:15, 11 червня
13
15:22, Вчора