• Головна
  • Чому робота з психотерапевтом – це ключ для лікування наркотичної залежності
Новини компаній
17:00, 21 березня

Чому робота з психотерапевтом – це ключ для лікування наркотичної залежності

Новини компаній

Сучасними методами можливо вилікувати залежність на будь-якій стадії. Через лікування алкоголізму, наркоманії, токсикоманії та інших різновидів залежностей цілком реально досягти таких результатів, які назавжди відвернуть людину від вживання наркотиків без рецидивів. Проте для досягнення таких результатів, в першу чергу потрібно робити акцент на психологічне здоров’я, а не фізичне тіло. Розглядаючи хворобу з боку лише симптоматики, лікарі втрачають багато деталей та не можуть вилікувати повноцінно своїх пацієнтів. Яку роль під час визволення від наркотиків грає психотерапевт та як він може допомогти?

Чому робота з психотерапевтом – це ключ для лікування наркотичної залежності , фото-1

В чому полягає робота психотерапевта

Те життя, яке ми бачимо сьогодні у своїй повсякденності – це результат не тільки дій та рішень, адже вони виникають на основі першоджерельної причини, а саме мислення. Ті моделі мислення, які людина використовує кожного дня неусвідомлено, можуть штовхати її до утворення різноманітних негативних звичок та патернів, які переростають у залежність. Симптоматичне лікування, таке як кодування алкоголізму, очищення організму від токсинів та ще багато чого іншого – це дієві додаткові методи, які можуть спрацювати, якщо довірити головну роботу психотерапевту, а саме:

  • Змінення шаблонів мислення. Якщо насильно змусити людини змінити звички, що роблять у традиційних реабілітаційних центрах через родичів та без згоди самого пацієнта, він дуже скоро після курсу повернеться до старих звичок. Навіть неодноразове очищення крові та інші залучені методи для рятування залежного не допоможуть, адже в голові в нього після цього нічого не зміниться. Щоб людина діяла інакше, потрібно закласти у неї протилежно інші методи мислення, пріоритети та цінності. Тоді, коли хворий побачить себе зі сторони, визнає свої недоліки та усвідомить, що він робить зі своїм життям, в нього починається довгий шлях до визволення, який може значно прискорити робота з психотерапевтом.
  • Весь шлях визволення від залежності побудовано на підвищенні рівня самооцінки та самоцінності. Жодна здорова людина, яка цінує себе за те, що вона існує у цьому світі та приносить йому користь, не стане вбивати себе різноманітними доступними методами, такими як алкогольні напої, цигарки або наркотики. Піти на таке можуть тільки ті, в кого страждає самоцінність. Психотерапевт буде діяти наступним чином: треба пробудити у людини відчуття цінності себе через турботу, обрання своїх бажань, піклування про своє тіло та розум. В цьому допоможуть різноманітні ефективні методи психологічної трансформації свідомості, які зможуть переписати програми у голові та створити ґрунт для побудови нових звичок.
  • Звільнення від дитячих та здобутих у дорослому житті травм. Коли людина схильна до надмірного вживання речовин, це завжди вказує на її глибокий душевний розлад, який просто не дає рухатися уперед. Людина сама не може відповісти собі, чому саме вона відчуває постійний біль та від чого саме намагається втекти. В цьому допомагає розібратися психотерапевт. З ним хворий зможе подивитися в очі своєму страху та знайти ті причини, які призвели до того положення, в якому він знаходиться зараз. Коли ми звільняємося від кайданів нашої власної підсвідомості та негативного досвіду, розглядаємо його з інших боків та починаємо ставитися з позитивом, ми маємо змогу дуже швидко змінити своє життя та повернути його в зовсім інший бік.

Клініка Детокс24, до якої ви можете звернутися за номером телефону +38 (096) 707-58-50, пропонує допомогу висококваліфікованих лікарів та різноманітні допоміжні послуги для залежних людей.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#кодування алкоголізму #клініка Детокс24
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...