• Головна
  • Проблема 21 століття – алкоголізм: до чого призводить, якщо не лікувати
Новини компаній
15:00, 20 березня

Проблема 21 століття – алкоголізм: до чого призводить, якщо не лікувати

Новини компаній

Сучасній людині може бути складно знайти екологічний метод позбавлення від депресії та постійної напруги, від чого ми часто страждаємо в існуючих умовах та способу життя. Саме тому лікування алкоголізму Рівне стає популярною послугою, адже люди й самі можуть не помічати, як впадають в залежність від регулярного вживання алкогольних напоїв. Проте чи є вірогідність раз і назавжди вилікувати цю хворобу чи рецидивів все ж таки не позбутися?

Проблема 21 століття – алкоголізм: до чого призводить, якщо не лікувати , фото-1

Як алкоголь вганяє у пастку

Алкогольна залежність одна з найсильніших саме через те, що придбати напої можна в будь-якому магазині. Через його доступність, підсвідомо люди не бачать нічого дуже небезпечного у цій рідині. Звідси виникає не тільки сильні психологічна та фізична залежність, але й соціальна. Важко відмовитися від того, що для тебе здається нормою. Кодування від алкоголізму – це дієвий метод позбутися алкогольної залежності, якщо діяти у комплексі. Паралельно з ефектом від кодування, має бути залучена глибока праця над підсвідомістю та загальним станом людини. Тому що перемогти хворобу не вийде, якщо мислення залишиться на тому самому рівні, як і було. Важливо позбутися тих підсвідомих програм, які привели до цього ефекту. Що ще впливає на розвиток алкогольної залежності?

  • Традиція. З самого малеча більшість дітей бачили, як дорослі постійно вживали алкоголь на свята, в кращому випадку. Подібна традиція транслюється нам з екранів телевізорів, ми бачимо скрізь на вулицях рекламу алкогольних напоїв. Тому вона так глибоко сидить у нашій голові та здається «нормою».
  • Низький рівень самоцінності. Весь шлях визволення від алкогольної або будь-якої іншої залежності – це завжди про підвищення рівня самоцінності. Це означає, що людина усвідомлює свою цінність просто тому, що вона є на цьому світі. Самоцінність та самооцінка – це різні речі, та тільки наявний високий рівень першої свідчить про те, що людина спроможна обрати для себе правильний шлях, де вона не буде руйнувати себе.
  • Вплив оточення. Як наслідок вживання алкогольних напоїв, виникає залежність не тільки від безпосередньо хімічної речовини – етилового спирту, але й від оточення. Навіть коли людина бажає кинути приймати наркотик, це стає майже неможливо зробити самостійно, адже навколо завжди будуть тригери, які змусять знову взятися за пляшку.

Отже, вживаючи алкоголь, людина будує навколо себе цілий новий світ, де є місце для інших алкоголіків, укорінені звички та фізична залежність.

Які наслідки має алкогольна залежність

Спочатку, коли ще залежність не переросла у фатальну стадію, людина може подумати, що контролює процес. Проте етиловий спирт паралельно робить свою справу: клітини мозку вмирають, печінка та інші органи руйнуються під впливом наркотичної речовини. Проте найголовніше – це страждання нервової системи. Вона дуже повільно відновлюється, та на відміну від фізичного тіла, яке може з часом прийти у норму, на відновлення нервової системи знадобляться довгі роки. Внаслідок зруйнованої нервової системи, людина буде відчувати як норму такі емоції:

  • Неконтрольована агресія. Насильство у сім’ї та часті сварки – це типова історія тих, хто не може контролювати вживання алкоголю. Більшість випадків побутового вбивства зареєстровано саме у стані алкогольного сп’яніння.
  • Депресія. Вона може набувати дуже глибоких станів, адже тільки на початку здається, що алкоголь може поліпшувати настрій. Згодом, коли виникає залежність, людина буде відчувати негативний психологічний стан весь час, коли буде знаходитися у тверезості.

Лікування від алкоголізму Рівне ви можете почати просто зараз, а для цього звернутися за телефоном у клініку +38 (096) 707-58-50.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#лікування алкоголізму Рівне #клініка Detox24
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...