• Головна
  • На Рівненщині виявлятимуть недобросовісних керівників.
17:00, 2 листопада
Надійне джерело

На Рівненщині виявлятимуть недобросовісних керівників.

На Рівненщині виявлятимуть недобросовісних керівників.

Модератором групи "Прозорість та підзвітність" став Олександр Поліщук, директор Департаменту цифрової трансформації та суспільних комунікацій у Рівненській обласній державній адміністрації (ОДА). Група включає представників ОДА та правоохоронних органів і має за мету виявлення недобросовісних управлінців та моніторинг публічних закупівель для запобігання корупційним порушенням.

Після виявлення порушень або сумнівних закупівель група буде звертатися до правоохоронних органів для подальших дій. Компанія YouControl надасть допомогу у якісному фільтруванні закупівель, з якою був підписаний меморандум.

Група також проводитиме аналіз витрат з Фонду ліквідації, зокрема у Рівненській обласній державній адміністрації було отримано кошти на 6 об'єктів. Забезпечення своєчасності, прозорості та доброчесності при витрачанні цих коштів є пріоритетним завданням.

Крім того, мешканці Рівненщини матимуть можливість самостійно відстежувати всі проведені в області закупівлі. На веб-сайті Рівненської ОДА розміщений банер "Прозорість та підзвітність" з посиланням на розділи, де будуть доступні дані про процедури закупівель товарів чи послуг обласною, районними адміністраціями, органами місцевого самоврядування та витрати з Фонду ліквідації.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Прозорість та підзвітність
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...