• Головна
 • Куди можливо визначити літню людину в Україні? Де знайти кращий дім престарілих у Рівному?
Новини компаній
09:53, 20 травня

Куди можливо визначити літню людину в Україні? Де знайти кращий дім престарілих у Рівному?

Новини компаній

Дуже часто трапляються ситуації, коли в родині є люди похилого віку, які потребують постійного нагляду та гідних умов життя. Серед найближчих родичів в такій ситуації доволі часто виникає досить важке питання, яке полягає у догляді за цією літньою людиною та постійному перебуванні біля неї. З цим виникають складнощі, і це зовсім не дивно, адже всі ми сьогодні маємо своє життя, свої певні турботи зі справами та навіть власні, створені нами сім'ї, про які також важливо піклуватися.

Погодьтеся, кожній сучасній та зайнятій людині доволі складно гармонійно балансувати між роботою та всіма своїми близькими людьми. Але ж баланс якось та потрібно знаходити?! Не варто раніше часу починати нервувати та панікувати. На допомогу нині прийде такий сучасний заклад як кращий у своєму роді будинок престарілих Рівне, куди відповідно і можливо буде записати рідну вам людину, котра потребує відповідного належного догляду та гарних умов життя.

Де можливо віднайти хороший пансіонат для літньої людини?

Куди можливо визначити літню людину в Україні? Де знайти кращий дім престарілих у Рівному?, фото-1

Якщо ви хочете знайти вартий уваги будинок по догляду за людьми похилого віку, де вашій дорогій старенькій бабусі чи дідусеві, а може навіть комусь з інших ваших родичів було б надзвичайно добре, спокійно та комфортно, обов'язково радимо придивитися до такого закладу як пансіонат для літніх людей Рівне «Едем». Це буде ваше найкраще рішення, адже у цьому будинку для літніх людей забезпечується найбільш ретельний догляд, турбота та увага, які тільки можна уявити.

Тут працюють лише досвідчені та кваліфіковані працівники, завжди забезпечується цілодобовий догляд за кожною окремою людиною похилого віку, котра тут проживає, а також серед переваг тут гарантують наступні:

 • медичне обслуговування проживаючих;
 • ретельний догляд за хворими;
 • турботливе ставлення до кожної окремої людини похилого віку;
 • лише комфортні умови проживання;
 • дбайливий персонал;
 • збалансоване та корисне харчування, котре ґрунтується на індивідуальних потребах людей та приписах лікарів;
 • різноманітні дозвіллєві заходи для більш приємного перебування у стінах закладу;
 • ну і звісно доступне розташування.

В такому закладі як хоспіс Рівне «Едем» працюють справжні профі та фахівці із широким діапазоном досвіду у догляді за всіма людьми похилого віку з різноманітними хворобами. Зокрема в закладі надають кваліфіковану допомогу людям, котрі страждають від:

 • хвороби Альцгеймера;
 • цукрового діабету першого та другого типів;
 • хвороби Паркінсона;
 • вікової деменції;
 • подагри;
 • артриту.

Що ще додатково необхідно знати про пансіонат для літніх людей «Едем»?

В цьому закладі також мають досвід роботи з пацієнтами, яким довелося перенести інсульт та інфаркт міокарда з травмами. Особливий підхід тут надають і до того, кому було діагностовано онкозахворювання.

Додатково варто згадати й про надання професійної допомоги всім людям похилого віку, які належать до категорії людей з обмеженими фізичними можливостями, в тому числі зараз ми говоримо і про зорові та слухові порушення з частковим або повним паралічем та когнітивними розладами й розладами пам'яті.

Для того, щоб почути відповіді на всі питання, які вас цікавлять, а також обговорити майбутню співпрацю, просто скористайтеся можливістю зв'язатися з представником дому престарілих «Едем» за допомогою одного із номерів телефонів: +38 (068) 835-10-57 або +38 (095) 660-10-25. На сайті закладу ви знайдете більше інформації про сам дім престарілих та його роботу, послуги, які тут надають та філіали закладу і оформлення. Тому обов'язково завітайте за адресою – edem24.com.ua. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...