
19:51, Вчора
Надійне джерело
Волейболістка з Рівненщини здобула «бронзу» Кубку чемпіонів-2026 з волейболу сидячи

Представниця Рівненщини Антоніна Жук виборола бронзову нагороду міжнародного турніру з волейболу сидячи серед жіночих команд «Кубок чемпіонів-2026».
Про це повідомили в Рівненській обласній раді.
Змагання відбулися з 27 лютого по 1 березня у місті Семпетер (Словенія). У турнірі взяли участь шість провідних європейських команд із Італії, Німеччини, Словенії, Туреччини, Угорщини та України.
Антоніна Жук, спортсменка РРЦ «Інваспорт», виступала у складі команди Kyiv Ukraine VC. Її тренером є Олександр Шевчук.
На груповому етапі українки перемогли німецький клуб SC Potsdam з рахунком 3:1 та поступилися словенській команді SIP Šempeter — 1:3. У чвертьфіналі здолали угорську Mozdulj SE — 3:0.
Півфінальний матч проти італійського клубу Gioco Parma VC Cesena завершився поразкою української команди з рахунком 2:3. У поєдинку за третє місце українки взяли реванш у SC Potsdam та перемогли 3:2.
За підсумками турніру команда виборола бронзові нагороди.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:15
Вчора
14:03
Вчора
Оголошення
11:01, Вчора
15:49, 5 травня 2023 р.
08:44, 21 лютого
08:44, 21 лютого
08:44, 21 лютого