Новини компаній
12:01, 21 червня

Оренда автобусу у Transmarine

Новини компаній

Користуватися послугами автостанцій та автовокзалів в деяких ситуаціях дуже незручно. Рейсові автобуси ходять по затверджених маршрутах, з обмеженою кількістю регламентованих зупинок, не надаючи супутніх послуг, а квитки для групових поїздок треба закупляти заздалегідь, інакше їх може не вистачити на велику компанію. 

Що робити, коли потрібно їхати у зручний час великою компанією, по окремому маршруту, робити зупинки за власною потребою, і при цьому користуватися всім переліком сучасних засобів комфорту? Компанія Transmarine пропонує оренда автобусу з водієм, про що ми розповімо нижче.

Коли може знадобитися оренда автобуса?

Нерегулярні перевезення – одна із пропозиції компанії «Транс Марін», якою ви можете скористатися для організації поїздок:

  • Корпоративних та урочистих (святкування весілля чи ювілею);

  • Розважальних, екскурсійних та туристичних;

  • Вахтового персоналу до місць роботи, служби або тимчасового проживання;

  • Трансферних – для зустрічі та приймання делегацій, бізнес-партнерів, учасників спортивних подій, благодійних акцій.

Разом з автобусом ви отримуєте:

  • Професійного водія, можливо стюарда;

  • Можливість обрання та зміни маршруту, графіку зупинок та простою, часу та дати поїздки;

  • Сучасне комфортне обладнання. В залежності від обраної моделі транспортного засобу: бортовий туалет, Wi-Fi, кавоварку, телевізор, радіо. Як мінімум – систему клімат-контролю, крісло, що регулюється та містке багажне відділення;

  • Страхування вантажу, здоров’я та життя на випадок аварії чи шкоди;

  • Можливість обрання автобусу різної кількості місць, моделі та комплектації.

Переваги оренди автобусу 

Багато успішних компаній та великих підприємств відмовляються від утримання власного автобуса, навіть коли він регулярно потрібний. Для цього було б необхідно тримати на зарплаті пару професійних водіїв, проходити технічний огляд, займатися обслуговуванням, розподіляти відповідальність та орендувати обладнаний гараж. Всього цього не потрібно, якщо користуватися орендованим транспортом разом з водієм, позбавивши себе від зайвих турбот та витрат. Отже, якщо зважити всі переваги власного автобуса та регулярність потреби в ньому, зручність та економічність оренди стає очевидною, і саме її пропонує компанія Transmarine всім потенційним клієнтам. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

live comments feed...