![](https://s.0362.ua/section/logo/upload/pers/42/logo.png?20240727)
14:43, 29 березня 2022 р.
На Рівненщині ворог знищив вже дві нафтобази
![На Рівненщині ворог знищив вже дві нафтобази На Рівненщині ворог знищив вже дві нафтобази](/dist-assets/images/cap.jpg)
Такі дії спрямовані на зрив посівної, доставки гуманітарних вантажів, позбавлення палива для військової та цивільної техніки, переконаний начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль.
«Завдання ворога – нас знерухомити та посіяти паніку. Але ми точно не зламаємося! На Рівненщині відпрацьовані альтернативні шляхи подачі палива в регіон. Змінився механізм логістики, сільгоспвиробники зробили запаси, тому посівній кампанії нічого не загрожує. Паливо-мастильні матеріали в області розосереджені», – зазначив Віталій Коваль.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
19:42, 25 липня
49
07:30, 17 липня
19:34, 24 липня
live comments feed...