
12:05, 29 березня 2022 р.
У Рівненському районі зіткнулись дві вантажівки

У Рівненському районі на трасі Київ-Чоп рятувальники деблокували травмованого водія з понівеченої вантажівки
29 березня о 06:41 на спецлінію "101" до Служби порятунку Рівненщини надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду за участю двох вантажних автомобілів марок DAF та Scania на автодорозі Київ-Чоп поблизу села Антопіль Рівненського району.
На місце виклику було направлено чергове відділення рятувальників АРЧ АРЗ СП ГУ ДСНС України у Рівненській області на спецавтомобілі.
По прибуттю на місце ДТП співробітники ДСНС відразу від'єднали клеми акумуляторних батарей в машинах та за допомогою гідроінструменту деблокували потерпілого водія із автомобіля Scania та передали його у карету швидкої медичної допомоги.
Чоловік наразі перебуває в лікарні, його стан оцінюють медики. Загиблих немає.
До надання допомоги було залучили одну одиницю спецтехніки ДСНС та п'ятеро рятувальників.
Усі обставини автопригоди встановлюють співробітники поліції.
Про це повідомляють у ГУ ДСНС України у Рівненській області.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
10:41, 22 квітня
09:50, 24 квітня
07:53, 24 квітня
live comments feed...