
09:17, 6 лютого 2022 р.
В магазині Квасилова, що на Рівненщині, нахабно дурять покупців

Квасилівчанка Валентина Мисюкевич пише:
"Доброго вечора, шановні односельчани. Будьте обережні - магазин "Добробут" в чеки добиває товар, якого ви не брали!!! Так сталося зі мною вже втретє. Перевіряйте ваші чеки".
Жінці тут "підсунули" сік, а інші покупці розповідають, що знаходили в себе в чеку цигарки, яких не купували.
Чимало квасилівчан, до слова, підтримують жінку, адже також стикалися з обманом. Може, керівництву пора зробити перевірку у своєму закладі?
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:03
Вчора
Оголошення
18:14, 20 червня
18:14, 20 червня
18:14, 20 червня
11:29, 18 червня
18:14, 20 червня