• Головна
  • Ще одна "чудова" новина: з 2022-го подорожчає доставка газу
13:14, 27 грудня 2021 р.

Ще одна "чудова" новина: з 2022-го подорожчає доставка газу

Ще одна "чудова" новина: з 2022-го подорожчає доставка газу

В Україні змінили тарифи на газ у 2022 році. У середньому підвищили вартість доставки газу на 3,9%. Це передбачено рішенням Національної комісії з регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Зазначається, що збільшення в середньому по країні доставки газу на 3,9% дещо менше, ніж того бажали облгази та передбачали попередні проекти тарифів.

Розмір тарифу для облгазів залежатиме від регіону, кількості споживачів, а також розміру витрат на функціонування газорозподільних систем. Також розраховують і відсоток, на який подорожчала доставка палива різних операторів ГРМ.

Найбільше зросли тарифи для ТОВ «Газпостачсервіс», що на Вінниччині — 2,95 грн за кубометр, ТОВ «Спектргаз» — 2,82 грн за куб. м. Для «Гадячгазу», «Закарпатгазу», «Лубнігазу», «Миколаївгазу», «Тисменицігазу», «Харківгазу», «Чернівцігазу» тариф за доставку встановлено на рівні 2,39 грн за один куб. м.

Найменший тариф за доставку встановлено для «Київгазу» – 38 копійок, «Харківміськгазу» – 52 копійки, «Кременчукгазу» – 55 копійок за один кубометр.

У Нацкомісії зазначають, що прийняті тарифи на 2022 рік змінені навіть менше, ніж того вимагають інфляційні процеси. Цьому сприяло те, що враховані у тарифах кошти на виробничо-технологічні витрати незмінні порівняно з 2021-м.

А чи легше від того пересічним українцям - історія замовчує.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##доставка газу #здорожчання #2022
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...