• Головна
  • Депутати Рівненської облради хочуть... перейменувати Росію
10:09, 22 грудня 2021 р.
1

Депутати Рівненської облради хочуть... перейменувати Росію

Депутати Рівненської облради хочуть... перейменувати Росію

Змінити офіційну назви держави «Російська Федерація» на «Московія» вимагають у президента та парламенту депутати Рівненської обласної ради. Звернення, ініційоване головою облради Сергієм Кондрачуком, підтримав 41 депутат.

Про це повідомляє пресслужба облради.

Депутати Рівненської обласної ради звертаються до Президента України та Верховної Ради України з вимогою відновити історичну справедливість та на всіх рівнях (державному, дипломатичному, офіційно-діловому та ін.) замість назви «Російська Федерація» чи «Росія» використовувати історичну назву - Московія, а громадян цієї держави називати москвинами.

Як зазначено у зверненні, можливе твердження, що назва «Московія» може не відповідати міжнародній назві держави, спростовується офіційною українською назвою держави Bundesrepublik Deutschland - Федеративна республіка Німеччина. При цьому найбільш поширеною міжнародною назвою цієї держави є «Германія» та її мовні форми.

«Переконані, відновлення історичної справедливості, повернення північному сусідові його справжньої назви матиме суттєвий вплив на суспільно-політичні процеси в Україні, на сам розвиток української держави», - йдеться у зверненні. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##Рівне #Рівненська обласна рада #перейменування Росії #Московія #Сергій Кондрачук
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Тамара
22 грудня 2021 р., 16:55
Добре! Але таємниць української історії, що їх породила Москва, значно більше! Прочитайте лишень статті блогу "Давня історія українського народу" і будете знати значно докладніше - https://davniaistoriia.blog... Крім крадених назв, на зразок Росія (колишня наша назва держави Рось), там ще витоптана Москвою історія більш давніх держав на теренах України, понищена історія всього слов'янства за три тисячі років! Діти баби Яги (Яхи) в своєму репертуарі...
Оголошення
live comments feed...