• Головна
  • Чому виготовлення і розміщення поліграфічної продукції варто довірити професіоналам?
Промо
15:00, 22 листопада 2021 р.
Надійне джерело

Чому виготовлення і розміщення поліграфічної продукції варто довірити професіоналам?

Промо
Чому виготовлення і розміщення поліграфічної продукції варто довірити професіоналам?

Поліграфічна продукція – важливий інструмент маркетингу для кожної компанії. Від того, наскільки правильно оформлені флаєри, брошури чи візитки, залежить успіх бізнесу. Якщо макет не продумати до дрібниць, допустити помилки у дизайні, злегковажити місцем розміщення реклами, то друковані матеріали не виправдають покладених на них завдань і вкладених у них коштів.

Проте інколи у керівників цих самих компаній виникає непереборне бажання зекономити на поліграфічній продукції. І йдеться не про те, щоб не виготовляти її взагалі. Але навіщо платити якомусь дизайнеру за розробку макетів, якщо можна зробити їх самотужки. Благо, в Інтернеті купа уроків та інформації про те, як це робиться. Головне – знати, як шукати. Ну, посидиш годинку-другу – і вуаля – реклама готова. 

Чому виготовлення і розміщення поліграфічної продукції варто довірити професіоналам?, фото-1

На словах це доволі просто, але у такої роботи є один величезний мінус. Адже кошти, можливо, Вам і вдасться зекономити, проте витратите Ви набагато коштовнішу валюту – час. Та й не факт, що ця Ваша саморобна реклама зможе зацікавити потенційного клієнта. Лише уявіть: Ви зібрали команду авторів, що скрупульозно працювала над створенням текстової реклами. Але недбале оформлення друкованої продукції перекреслило всю їхню працю. Час, зусилля і кошти було витрачено дарма. Тож чи можна назвати таке рішення економією?

У випадку з поліграфічною продукцією важливе все: кольори, які використовуються, вказана інформація та її обсяг, а головне – місце розміщення оголошення. Адже, який толк від флаєрів і листівок, якщо вони не контактують зі споживачем? 

Тому таку справу краще довірити професіоналам. Рекламна компанія “Інформ-Бюро Рівне” займається розміщенням поліграфії. Ми можемо точно сказати, яка реклама буде працювати на дошці оголошень. Одна справа – надрукувати і поклеїти листівку. Але чи буде від неї толк? Що в ній може «зачепити» потенційного клієнта за ті декілька секунд зорового контакту? Що змусить його зупинитись і переглянути рекламу ще раз? Ми у компанії “Інформ-Бюро Рівне” розуміємо, якою має бути листівка на дошці оголошень, аби вона привертала увагу і вирізнялась поміж іншими.

Ми створили новий та ефективний метод розміщення реклами. Наші дошки оголошень знаходяться безпосередньо перед входами у під’їзди багатоквартирних будинків і забезпечують постійне перебування Вашого оголошення у потенційного клієнта «на виду». А контроль за станом реклами гарантує безперервну роботу Вашого оголошення і не допускає до розміщення сторонніх рекламодавців.

Якщо потрібна швидка, якісна, інформативна і продуктивна реклама – Вам до нас! Рекламна компанія “Інформ-Бюро Рівне” знає, яким повинно бути оголошення і де його правильно розміщувати. Зателефонуйте нам за номером +380(96)746-77-20, +380(50)452-92-91, або завітайте до нашого офісу: Рівне, вулиця Міцкевича 14, оф. 221.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Дошка оголошень Рівне,замовити поклейку оголошень,Інформ Бюро рівне,замовити рекламу рівне,оголошення на дошках Рівне,реклама біля будинку,реклама не дорого,реклама швидко,
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...