16:16, 16 листопада 2021 р.

Горить Нобельський парк

Горить Нобельський парк
На території Нобельського національного природного парку, що в межах Локницької сільської ради Вараського району, між селами Млини, Омит та Ніговищі відбулось випалювання сухої водно-болотної рослинності. Загальна площа згарищ становить 280 га. Осіб, які здійснили цей варварський підпал поки-що не встановлено.
Посадова особа Нобельського парку звернулася до Державної екологічної інспекції Поліського округу з заявою щодо проведення Інспекцією заходів державного нагляду (контролю) з метою фіксування фактів випалювання сухої водно-болотної рослинності на території парку. Державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Поліського округу проведено позаплановий захід по встановленню цього факту та розміру шкоди, заподіяної порушенням законодавства про природно-заповідний фонд. Розмір шкоди, внаслідок випалювання сухої водно-болотної рослинності на території Нобельського парку, становить 275 тис. грн.
В діях осіб, які вчинили вищевказані порушення вбачаються ознаки кримінального правопорушення передбаченого частиною 1 статті 252 Кримінального кодексу України, тому державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Поліського округу матеріали перевірки направлено до Головного Управління Національної поліції в Рівненській області для подальшого внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##Горить трава #Нобельський парк
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...