• Головна
  • Рівненська митниця: за 8 місяців в 2021 року експортери-імпортери здійснили операцій на майже 52 мільярда гривень
16:00, 25 вересня 2021 р.
Надійне джерело

Рівненська митниця: за 8 місяців в 2021 року експортери-імпортери здійснили операцій на майже 52 мільярда гривень

Рівненська митниця: за 8 місяців в 2021 року експортери-імпортери здійснили операцій на майже 52 мільярда гривень

Загальний товарообіг в зоні діяльності Рівненської митниці в січні-серпні 2021 року склав 51,6 млрд грн, в тому числі: експорт – 18,7 млрд грн, імпорт –32,9 млрд грн.

Упродовж 8 місяців 2021 року у зоні діяльності митниці зовнішньоекономічну діяльність провадили 2429 суб’єктів господарювання.

Нагадуємо, що Держмитслужба нещодавно відкрила доступ до зведених даних товарообігу країни у форматі відкритих даних. Відтепер усі статистичні дані Держмитслужби щомісяця публікуються на Порталі відкритих даних www.data.gov.ua та доступні для автоматизованого аналізу.

Бізнес та всі зацікавлені сторони можуть завантажувати відкриті дані Держмитслужби до власної аналітичної системи єдиним масивом. Доступ до цих даних є безкоштовним. Зокрема, опубліковано на Порталі відкритих даних https://data.gov.ua/organization/state-customs-service знеособлену зведену інформацію для статистичний цілей, починаючи з 2017 року. Налаштовано автоматичне щомісячне оновлення статистичних даних. Показники представлено у двох мовах українській та англійський та  у двох валютах UAH та USD.

Зараз всі ці дані можна відразу завантажити в своє аналітичне рішення. Це надає доступ до них в рамках задач, які вирішує аналітик компанії, та створює підґрунтя для розвитку великого переліку важливих для бізнесу та державних установ аналітичних рішень – наприклад, виявлення ризиків за контрагентами, аналіз ринку, його трендів тощо.

Рівненська митниця

Читайте нас в Телеграмі: https://t.me/Rivne0362ua

Підписуйтеся на нашу сторінку у фейсбуці: https://www.facebook.com

Дивіться нас на ютубі: https://www.youtube.com/channel/UCMcbfjjGSvhpssVwcClRmSQ

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#економіка #митниця #експорт #імпорт #новини Рівного
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...