Обробка від літаючих комах. Обробка від мух та комарів! Пастки від мух! Інсектицидні лампи!

У компанії "СТОП! Кукарача" є розроблені протоколи по боротьбі з мухами, які полягають у комплексі послуг (обприскування, інсектицидні пастки, захисні сітки та ін.). У наявності широкий асортимент пасток від мух!

Мухи
Більшість видів мух становлять небезпеку для здоров’я. Домашні мухи переносять широкий спектр захворювань, включаючи сальмонельоз, дизентерію, туберкульоз та холеру. Якщо невелику проблему з мухами залишити без контролю, вона може перетворитися на серйозне зараження.
Факт мух: деякі види мух здатні дозріти з яєць до дорослих особин всього за сім днів.

Як помітити ознаки проблеми з мухами?
Якщо ви помітили активність мух у вашому домі чи на вашому підприємтсві, це повинно діяти як попереджувальний знак, щоб вжити певних профілактичних заходів. Наступні ознаки вказують на більш серйозну проблему з мухами:
- Послід мухи. Послід мухи можна визначити як невеликі темні скупчення плям. Подивіться на світильники, верхні частини кімнати та поверхні стін. Ретельно перевірте такі ділянки як, наприклад, дренажні канали, зона навколо раковин і під ушкодженою плиткою підлоги.

Регулярне спостереження за мухами . Велика кількість мух, навколо зон збору сміття, може свідчити про більш серйозну проблему з мухами або таку, яка може виникнути. Перевірьте чи немає скупчення води, включно з водостічними трубами, дощовими водовідведеннями, старою технікою. Перезволожені рослини в горщиках також можуть стати сприятливи середовищем для розмноження мух.

Личинки - це мухи на стадії личинки і які можуть вказувати на потенційне місце розмноження на вашій території. Ви можете виявити личинок у немитих сміттєвих баках, місцях для відходів і зіпсованих харчових продуктах.

Ти знав?
Підозрюють, що домашні мухи передають щонайменше 65 хвороб людям.

Поради, як позбутися мух!
Якщо ви хочете позбутися мух, є кілька практичних кроків, які ви можете зробити, для забезпечення захисту об’єкта. Деякі з цих методів боротьби з мухами є безкоштовними і потребують тільки Вашого часу.
Прикривайте їжу: мухи поширюють хворобу, приземляючись і заражаючи їжу, перш ніж ми її з’їмо. 
Приберіть: обов’язково негайно видаліть продукти та рідини, що розлилися, а також подбайте про очищення від залишків їжі під кухонними приладами. 
Контейнери для сміття / компостні урни: тримайте компост закритим і накритим, а всі урни для сміття мають щільно закриті кришки. 
Приберіть за домашніми тваринами: фекалії вашого вихованця є ідеальним середовищем для розмноження мух, які потім сідають на вашу їжу і переносять хвороби. 
Водостіки: переконайтеся, що ваші стоки залишаються чистими та працюють. Обробіть стоки, які, здається, містять мух, відбілювачем, і переконайтеся, що жолоби та водостіки не заблоковані. 
Водяні неупори: накрийте водяні краї кришкою і не залишайте воду навколо (наприклад, у лійках). 
Ставки: якщо у вас є ставок, заведіть у ставок золотих рибок, щоб позбутися від мух, оскільки риба буде поїдати їх личинок. 
Закрити доступ мухам: тримайте вікна та двері зачиненими. 
Мухозахисні екрани: встановіть сітки від мух на вікнах, особливо навколо кухні та сміттєвих приміщень. 
Незважаючи на те, що для знищення мух доступний широкий асортимент засобів для боротьби з мухами своїми руками, для знищення мух може знадобитися професійна боротьба зі шкідниками, щоб допомогти позбутися від мух на вашій території.
Замовити обробку від мух у Рівному, Луцьку, Хмельницькому, Тернополі, Івано-Франківську, Чернівцях, Львові, Ужгороді, Житомирі, Одесі, Києві, Полтаві, Чернігові, Вінниці та Черкасах.
Рубрики
Бізнес, фінанси Послуги Здоров'я, ліки
СТОП! КУКАРАЧА. ДЕЗІНФЕКЦІЯ ПРИМІЩЕНЬ. ДЕРАТИЗАЦІЯ. ДЕЗІНСЕКЦІЯ. ФУМІГАЦІЯ. СИСТЕМА HACCP
Показати номер
ТзОВ СТОП! КУКАРАЧА - дезінфекція, дезінсекція, дератизація, фумігація, система HACCP
Данила Галицького, 10/55
+380(96)109-90-90
11.93
дуже добре
Я рекомендую
10807 переглядів у квітні
Дії
В обранеВидалити з обраного

Схожі оголошення

Органическое продвижение сайта, органическое продвижение бизнеса, продукции, услуг. Профессиональное...
12:30, 16 квітня
Пропонуємо кваліфікований ремонт та діагностику АКПП 62TE в автомобілях : JEEP, CHRYSLER, FIAT. Рем...
15:25, 9 квітня
Що таке блохи? Блохи — це крихітні комахи, які виживають, прикріплюючись до птахів і ссавців, най...
16:36, 16 квітня
Пропонуємо кваліфікований та якісний ремонт АКПП Форд Куга 6DCT450, 6F35. Наявність власної комп’...
15:25, 9 квітня
Кошторис АВК-5. Скласти кошторис. Розрахунок кошториса.Зробить кошторис. Складання кошториса.Коштори...
11:14, 16 квітня
Мрієте про навчання в країні з багатою історією, вражаючою культурною спадщиною та провідними універ...
09:25, 16 квітня
Хочете додати 0362.ua на головний екран і бути в курсі новин?