• Головна
  • Фермери Рівненщини можуть отримати дотацію на утримання корів
15:00, 15 серпня 2021 р.
Надійне джерело

Фермери Рівненщини можуть отримати дотацію на утримання корів

Фермери Рівненщини можуть отримати дотацію на утримання корів

Фермерські господарства Рівненщини, які мають у власності від 5 і більше корів можуть претендувати на державну дотацію.

Як повідомили в департаменті агропромислового розвитку Рівненської ОДА, затверджено форму відповідної заявки.

Так, Спеціальна бюджетна дотація за утримання корів усіх напрямів продуктивності надається на безповоротній основі фермерським господарствам, у власності яких перебуває від п’яти корів, ідентифікованих та зареєстрованих відповідно до законодавства. За кожну наявну корову передбачена дотація в розмірі 5 000 гривень, але не більше 250 000 гривень.

Департамент здійснює прийом документів до 31 серпня 2021 року для отримання дотації за адресою: м. Рівне, Майдан Просвіти,1 кім. 230.

Перелік необхідних документів для отримання дотації:

1) заявка;

2) довідка про відкриття поточного рахунку, видана банком;

3) копія статуту фермерського господарства (для юридичної особи) або копія договору (декларації) про створення сімейного фермерського господарства (для фермерських господарств, що створені без набуття статусу юридичної особи відповідно до статті 81 Закону України "Про фермерське господарство"), дійсну на дату подання заявки;

4) копія фінансового документа, що підтверджує наявність чистого доходу (виручки) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за останній рік, а фермерські господарства, які зареєстровані в поточному році, - копію фінансового звіту або податкову декларація платника податку за останній звітний період.

Ознайомитись із Порядком використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств можна за посиланням: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/106-2018-%D0%BF#Text 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#фермери #дотація #допомога #новини Рівного
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...